Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Розташування
Форма
Встановлення
Країна виробник
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Drazice OKC NTRR/SOL - pelletshome.com.ua
Drazice OKC NTRR/SOL
від 15330 грн.

Чехія

Вибір об"єму

200 л 250 л 300 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Болгарія

Вибір об"єму

150 л 200 л 300 л 400 л 500 л 700 л 1000 л 1500 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Болгарія

Вибір об"єму

100 л 120 л 150 л 200 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки
Сонячні водонагрівачі Sunsystem ST FC - pelletshome.com.ua
Сонячні водонагрівачі Sunsystem ST FC
Уточнюйте ціну і наявність!

Болгарія

Вибір об"єму

200 л 300 л 400 л 500 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Сонячна енергія є відмінним природним ресурсом: вона безкоштовна, екологічно чиста, багаторазового використання і ефективна. Добре, що ми можемо використовувати це джерело за допомогою різних технологій, наприклад, з метою нагріву води.

Зазвичай люди пов'язують енергію сонця з сонячними батареями, які перетворять цю енергію в електрику. Проте, існує інша технологія, відома як сонячне нагрівання води, яка дозволяє використовувати її для опалення.

Обидві технології екологічні, і після установки систем отримується енергія стає безкоштовною. Ми можемо надати вам найактуальнішу інформацію, що стосується нагрівання води від сонця, яка буде дуже корисна, якщо ви плануєте інвестувати в таку систему в вашому домі.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити водонагрівач для сонячних колекторів за вигідною ціною і хотіли б отримати допомогу і рекомендації щодо бюджету і постачальників бойлерів такого типу, ми з радістю допоможемо вам знайти всю інформацію. Інтернет-магазин PelletsHome пропонує водонагрівачі з доставкою по всій Україні і м.Київ.

Що таке нагрівання води від сонячної енергії?

Сонячна система водонагріву використовує енергію сонця для нагріву води для побутових або комерційних цілей. Оскільки ця технологія заснована на чистому джерелі, перехід на неї приведе до скорочення викидів вуглекислого газу в вашій країні. Існують різні варіанти сонячних батарей: ви можете вибрати плоску пластину або вакуумний колектор, встановлений на вашій даху або стіні. Як правило, така система опалення вбудовується в існуючу систему гарячого водопостачання.

Як правило, водонагрівачі для сонячних колекторів задовольняють приблизно третину потреби в гарячій воді сім'ї з чотирьох осіб.

Переваги сонячних водонагрівачів

  • Такі бойлери забезпечують гарячу воду протягом усього року.
  • Це скорочує рахунки за комунальні послуги, оскільки вони можуть забезпечити третину ваших потреб в гарячій воді.
  • Це зменшує ваш вуглецевий слід, економлячи від 230 кг до 510 кг вуглекислого газу (CO2) щороку.
  • На відміну від інших рішень в галузі поновлюваних джерел енергії, Водонагрів від сонця має низькі витрати на технічне обслуговування і високу довговічність, що підтверджується їх середньої гарантією від п'яти до десяти років.
  • У водонагрівачі від сонячних батарей використовується сонячне тепло, тому після того, як ви окупили початкові витрати, пов'язані з інвестиціями в установку, додаткових витрат дуже мало, крім кількості електроенергії, необхідної для роботи насоса, що живить систему.
  • Такий бойлер працює разом з існуючим опалювальним або водогрійним котлом або навіть з тепловими насосами.
Детальніше