Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Країна виробник
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Котел або камін, обладнаний системою вентиляції, може обігрівати приміщення швидше, ефективніше і рівномірніше, ніж без нього. Камінні вентилятори - це пристрої з циркуляцією повітря, призначені для максимізації потужності вашого каміна за рахунок переміщення теплого повітря в інші приміщення вашого будинку. Вентилятори також можна використовувати з камінами або дров'яними печами, в яких немає вентиляторів для циркуляції теплого повітря.

Переваги вентилятора для твердопаливного котла

  • Сприяє циркуляції теплого повітря по всьому будинку
  • Продовжує термін служби котла
  • Забезпечує спалювання меншої кількості палива, досягаючи при цьому бажаний рівень тепла
  • Економить витрати на паливо
  • Дозволяє котлу віддавати тепло навіть після повного згоряння палива

На що варто звернути увагу при покупці турбіни для котла на твердому паливі?

Щоб купити правильний нагнітательний вентилятор (турбіну), варто звернути увагу на кілька моментів.

  1. Температурний діапазон. Коли мова йде про вентилятори з автономним живленням, при виборі відповідної моделі дуже важлива очікувана температура котла, тому що, якщо він стане дуже гарячою, вентилятор може бути пошкоджений. Однак, якщо котел не нагрівається досить, ваш вентилятор не включиться. Котлові вентилятори розраховані на певний діапазон температур. Таким чином, ви повинні визначити середню температуру поверхні котла перед покупкою вентилятора. Ви можете зробити це за допомогою інфрачервоного або магнітного термометра.
  2. Автоматичне управління. Є вентилятори, які вам ніколи не потрібно включати і вимикати. Ті, які працюють на тепло, що виділяється котлом. А деякі вентилятори використовують електричний двигун для харчування. При пошуку відповідного вентилятора для вас, майте на увазі, чи хочете ви контролювати функцію включення / вимикання або хочете, щоб він працював самостійно.
  3. Контроль шуму. Вентилятори, що працюють на домашньому напрузі, мають тенденцію виробляти більш високий рівень шуму, в той час як вентилятори з автономним живленням майже безшумні. Це робить вентилятор з автономним живленням привабливим варіантом.

Наші фахівці завжди готові допомогти вам з підбором і покупкою вентилятора для твердопаливного котла, печі або каміна. Купити за низькою ціною, оплатити зручним для вас способом, оформити доставку поштою в будь-яку точку України - все це ви можете зробити в нашому інтернет-магазині PelletsHome.

Детальніше