Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  50 - 230 грн.
Виробник
Вибір діаметру
Призначення
Країна виробник
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Вибір діаметру

10 мм 20 мм
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Литва

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Для герметизації камінного скла і дверей або навколо димових труб ущільнювальні шнури і герметики - це необхідні речі. Використання ущільнювача шнура і герметика запобігає витоку полум'я і диму, а також надлишок повітря, що надходить в котел.

Ми пропонуємо скловолокнисту мотузку з м'якого переплетення по метру, в наборах або в барабанах, які можна використовувати для заповнення зазорів в будь-якому місці вашого котла або каміна і димохідної системи. Ви можете купити шнури і герметики в нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні, можливий самовивіз в м.Київ.

Ущільнювальний шнур не дозволяє пальнику втягувати занадто багато повітря в топку, перегрівати вашу опалювальний прилад і / або чорнити скло.

Який шнур треба використовувати

Ущільнювачі, набивки виготовлені зі скловолокна з м'яким переплетенням і володіють термостійкістю до 1200 °C, що робить їх безпечними для будь-яких закритих нагрівальних приладів і систем димоходу.

У деяких європейських брендів буде пробіл в шнурі у верхній частині дверей. Цей зазор повинен залишатися частиною системи повітряної системи для цих камінів.

Коли слід замінити ущільнювальний шнур в котлі або каміні?

Рекомендується замінювати (або, принаймні, перевіряти) шнури на дверцятах щорічно. Якщо ви виявили, що потік повітря в піч збільшився або на склі швидко утворюються відкладення смоли, то це ознаки того, що зі шнуром щось не так.

Потік повітря

Дров'яні і мультипаливні печі будуть відрізнятися від моделі до моделі і від виробника до виробника. Однак, після того, як ви оптимізували кількість повітряного потоку, необхідного для початку горіння і підтримки теплової потужності, працювати з нею досить просто. Проблема починається тоді, коли ущільнювальний шнур починає тріскатися й ламатися. Незалежно від того, де знаходиться шнур, він в кінцевому підсумку дозволить входження додаткового потоку повітря в вашу піч. Ви будете здивовані кількістю повітряного потоку, який може проникнути в корпус вашої печі від потрісканої ущільнювальної мотузки.

Тут є дві основні проблеми: додатковий повітряний потік зробить вашу піч більш сильною і швидкою. Це може створити температури, які несумісні з димарями і можуть фактично зруйнувати різні елементи вашої печі. По-друге, само собою зрозуміло, що чим швидше ваше паливо згорить в печі, тим дорожче буде ваш рахунок за паливо в майбутньому. Таким чином, купивши відносно дешевий комплект ущільнювального шнура, ви зможете заощадити значні гроші з першого дня.

Утримання тепла

Вся концепція дров'яної / мультипаливного печі полягає в здатності створювати значні рівні тепла і утримувати їх в тілі вашої печі. Тепло потім циркулює контрольованим чином і в кінцевому підсумку виділяється в вашу кімнату. Саме цей постійний потік гарячого повітря, що циркулює у вашій кімнаті, створює глибоке тепло, пов'язане з дерев'яною піччю. Якщо тепло проходить через зазори в тросі печі, часто до того, як воно досягне оптимальної температури, це також збільшить ваш майбутній рахунок за паливо.

У той час як відносно проста і дешева частина сучасної дров'яної / ультітоплівной печі, ущільнювальний шнур необхідний для утримання повітронепроникності корпусу і контролю витоку тепла з вашої печі. Як тільки ви побачите, що шнур пошкоджений, він повинен бути замінений. Відповідний розмір пожежної мотузки в печі буде вказано в інструкціях вашого виробника. Можна замовити комплект з шнура і герметика онлайн і доставка його до вас виробиться протягом декількох днів.

Детальніше