Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Потужність
Подача топлива
Країна виробник
Матеріал
Тип котла
Тип автоматики
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Україна

Вибір потужності

35 кВт 60 кВт 100 кВт
офіційна гарантія
Купити Відгуки
Теплогенератори SWaG - pelletshome.com.ua
Теплогенератори SWaG
Уточнюйте ціну і наявність!

Україна

Вибір потужності

20 кВт 60 кВт 90 кВт
офіційна гарантія
Купити Відгуки
Твердопаливний теплогенератор Defro NP - pelletshome.com.ua
Твердопаливний теплогенератор Defro NP
Уточнюйте ціну і наявність!

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Для кого актуальна установка твердопаливного теплогенератора?

Повітряне опалення на твердому паливі найбільш актуально для нежитлових приміщень, таких як склади, спорткомплекси, теплиці, різні ангари та ін. Областю застосування часто бувають і зерносушильні комплекси. Перевагою таких систем є більш низька ціна проекту і моментальний нагрів приміщення. Особливо корисними такі генератори тепла можуть бути в місцях, де необхідний періодичний нагрів, оскільки відсутня небезпека заморожування системи. Також їх можна інтегрувати в систему вентиляції або кондиціонування. Відрізняються мобільністю (можна легко зняти і перевезти на інший об'єкт – дуже актуально для орендованих приміщень) і швидким монтажем.

Традиційні системи опалення на воді добре підходять для обігріву приватних будинків, котеджів, дач і невеликих офісних приміщень. Але обігрів великих площ таких об'єктів як сільськогосподарські ферми, спортивні заклади, теплиці, промислові цехи, оранжереї і теплиці, для них непосильна задача. Саме для цього існують теплогенератори гарячого повітря на твердому паливі. Такі системи ще називають повітряним опаленням. Деякі з них здатні обігріти приміщення розміром в 15 000 квадратних метрів і навіть більше.

Діють вони за принципом всмоктування повітря, який проходить крізь теплообмінники і нагрівається до температури вище 130 градусів Цельсія. Після цього під тиском його подають в приміщення через спеціальний рукав труби, який і є елементом системи обігріву. Зазвичай генератори теплого повітря встановлюють на вулиці, якщо вони покриті антикорозійним покриттям, тоді їм не страшні морози, дощі та інші сюрпризи природи.

В топку можна завантажувати будь-який вид палива, наприклад брикети, тверді відходи виробництва, деревину, тирса, сміття, пелети та інші види палива. Вологість сировини не повинна перевищувати 50 відсотків. Доглядати за процесом горіння не потрібно, все за вас зробить автоматика. А якщо теплогенератор обладнати автоматичною системою подачі палива, тоді як мінімум два дні можна буде не переживати за обігрів своїх приміщень. ККД генераторів гарячого повітря становить від 90 до 95 відсотків. Крім цього, деякі системи можна використовувати з сушарками, тим самим роблячи їх універсальним інструментом.

Основні переваги

 • При мінімальному використанні сировини для опалення вони володіють великим коефіцієнтом корисної дії. Температура повітря може нагріватися до 93 градусів.
 • Генератори на твердому паливі набагато дешевше своїх аналогів на газу або дизельному паливі. Зазвичай витрати на систему опалення окупаються за перший опалювальний сезон.
 • Влітку, коли опалення не використовується, трубопроводи системи опалення працюють, як вентиляція. Конструкція передбачає цю можливість.
 • Можна без остраху відключати теплогенератори на вихідні, якщо приміщення не потребує опаленні, адже в них немає води, а значить, нема чому замерзати.
 • Для роботи генератора не потрібно проводити воду, адже опалення відбувається по повітрю. Відсутній ризик замерзання.
 • Теплогенератор придатний для утилізації сміття від виробництва, що, безсумнівно, вигідно.
 • Між початком топки і подачею тепла в приміщення, проходить дуже мало часу.
 • Не потрібно виносити золу.

Сфери застосування теплогенераторів гарячого повітря

 • Опалення будь-яких приміщень церкви, ферми, клуби, склади, гаражі, криті стадіони і т.д.
 • Сушка зерна або як джерело тепла сушильних камер для деревини.
 • Послуги утилізації відходів виробництва, таких як послід, кістки, луска і т.д.
 • Як можна бачити, генератори теплого повітря можна застосовувати в багатьох виробничих і не тільки аспектах. Існує безліч варіантів застосування, головне правильно підібрати потужність генератора.
Детальніше