(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
 • Blog
 • Скільки коштує установка твердопаливного котла?
Скільки коштує установка твердопаливного котла?

Скільки коштує установка твердопаливного котла?

logo
Автор: Дата: Переглядів: 1708 Коментарі: 0

Скільки коштує установка твердопаливного котла? Це один з найбільш поширених питань до наших фахівців. Відповісти однозначно по телефону на нього досить складно, точніше неможливо. Однак ми все-таки зважилися приблизно скласти перелік основного додаткового обладнання та монтажних робіт згідно з базовими схемами монтажу. Слід зазначити, що будь-який тип (традиційні, піролізні, тривалого горіння, пелетні) твердопаливних котлів, які представлені в нашому каталозі, можна встановити за такими схемами. Розглянемо по наростаючій, від найпростіших і дешевих до дорожчих і рекомендованих.

Схема 1. Просте двотрубному підключення

Для відкритої системи розширювальний бачок знаходиться вгорі, використовується ухил приблизно 1 см на 1 м труби. Витрати на додаткові матеріали мінімальні. Така система з твердопаливним котлом може працювати без електрики. Для закритого типу систем потрібно додаткове обладнання: розширювальний бак (обсяг = 10% від води в системі опалення), група безпеки і циркуляційний насос. Вартість такого додаткового обладнання в середньому від 1500 грн (Китай) до 5000 грн (Європа). Плюс потрібно врахувати димохідну трубу. Найбільш поширене рішення - це димоходи сендвіч з нержавіючої сталі, вартість за метр погонний близько 1000 грн. Мінімальна висота для нормальної роботи котла 4 - 5 м, як правило набирається вище коника будинку. Додаткові матеріали, труби, роботи складають 20-30% від вартості всього обладнання, включаючи опалювальний котел.

Разом при такій схемі ціна проекту під ключ складе:
Вартість котла + доп. обладнання (від 1500 грн) + димохід (від 4000) + роботи (від 2000 грн).

Переваги:


 1. Проста і дешева установка;
 2. Можлива робота без електрики в відкритих системах.

Недоліки:


 1. Велике освіту смол і конденсату в котлі і димоході (для сталевих котлів знижується термін експлуатації);
 2. Неприємний запах;
 3. Високий витрата палива;
 4. Зниження комфорту (В приміщенні або жарко, або холодно. Котел може перегріватися і закипати).

Схема 2. Просте двотрубному підключення зі змішувальним вузлом (триходовий клапан або Laddomat)

Для закритого типу систем потрібно додаткове обладнання: розширювальний бак (обсяг = 10% від води в системі опалення), група безпеки, змішувальний триходовий клапан (анти конденсаційний) і циркуляційний насос. Вартість такого додаткового обладнання в середньому від 2500 грн (Китай) до 10000 грн (Європа).

Разом при такій схемі ціна проекту під ключ складе:
Вартість котла + доп. обладнання (від 2500 грн) + димохід (від 4000) + роботи (від 2500 грн).

Переваги:


 1. Проста і дешева установка;
 2. Захист від низькотемпературної корозії і надлишку конденсату.

Недоліки:


 1. Високий витрата палива;
 2. Зниження комфорту (в приміщенні або жарко, або холодно. Котел може перегріватися і закипати).

Схема 3. Просте двотрубному підключення зі змішувальним вузлом і буферною ємністю.

Для закритого типу систем потрібно додаткове обладнання: розширювальний бак (Обсяг = 10% від води в системі опалення), група безпеки, змішувальний триходовий клапан (анти конденсаційний), буферна ємність (Обсяг в середньому від 500 л до 1000 л. Підбирається індивідуально), циркуляційний насос - 2шт. Вартість такого додаткового обладнання в середньому від 12500 грн (Китай) до 25000 грн (Європа). Для більш комфортного використання після буферної ємності рекомендується встановлювати автоматику (контролер з змішувальним вузлом на кожен контур системи опалення), яка буде підтримувати задану комфортну температуру в приміщенні згідно налаштувань програматора, які задає користувач. Додатково витрати на таке обладнання можуть скласти від 5000 грн до 20000 грн. Також рекомендується убезпечити себе, поставивши захист від перегріву (від 1500 грн) і ДБЖ для котла, на випадок відключення електрики (від 7000 грн).

Разом при такій схемі ціна проекту під ключ складе:
Вартість котла + доп. обладнання (від 12500 грн) + димохід (від 4000) + роботи (від 5000 грн).

Переваги:


 1. Захист від низькотемпературної корозії і надлишку конденсату;
 2. Захист від закипання;
 3. Економія палива. Буферна ємність зберігає надлишкове тепло від котла і в міру необхідності передає системі. Таким чином кожен кВт тепла від котла передається вашого будинку і не відлітає в димову трубу.

Недоліки:


 1. Істотно збільшується вартість проекту.

Вище ми розглянули базові та найбільш популярні схеми монтажу. Більш докладно з цінами ви можете ознайомитися тут. Як правило у кожного проекту різна конфігурація димоходу, довжина труб, кількість контурів, вартість котла і відповідно вартість всієї специфікації по монтажу. Звертайтеся до наших фахівців, вони зможуть обстежити об'єкт, дадуть кваліфіковану консультацію і зроблять точний прорахунок!

Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Відповідь на питання нижче: