Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Країна виробник
Вибір об"єму
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Україна

Вибір об"єму

6000 л 8000 л 10000 л 20000 л 30000 л 40000 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Україна

Вибір об"єму

360 л 510 л 710 л 1050 л
офіційна гарантія
Купити Відгуки
Система пневматичної подачі пелет Vacuum - pelletshome.com.ua
Система пневматичної подачі пелет Vacuum
Уточнюйте ціну і наявність!

Чехія

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Чехія

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Все пелетні опалювальні прилади мають паливний бункер для зберігання пелет до тих пір, поки вони не знадобляться для спалювання. Більшість бункерів вміщають від 16 до 60 кг палива, якого вистачить на день або більше при нормальних умовах експлуатації. Пристрій подачі скидає кілька пелет за один раз в камеру згоряння для спалювання. Як швидко пелети надходять в пальник, визначає теплову потужність. Вихлопні гази випускаються за допомогою невеликої димової труби, яка може бути спрямована назовні через бічну стінку або вгору через дах. Більш просунуті моделі мають невеликий комп'ютер і термостат для управління швидкістю подачі гранул.

Переваги пелетних котлів

  • Пелети є екологічно чистим паливом
  • Зручність зберігання палива, в порівнянні з дровами і брикетами
  • Автоматизація системи подачі пелет
  • Простота експлуатації та очищення

Класифікація систем транспортування пелет

Для транспортування пелет від місця зберігання до камери згоряння було розроблено кілька систем. Фундаментально їх можна поділити на два типи: пневматична система подачі пелет і шнековая.

Існує два типи подає шнека: стандартний і гнучкий. При стандартному пелети з місця зберігання подаються по горизонтальному каналу, який проходить по всій довжині бункера по дну. Різниця у висоті між бункером і пальником долається подає шнеком з кардановим валом. Основний недолік такої системи – відсутність гнучкості. Бункер повинен бути прямокутним (чим довше і вже, тим краще) і котельня повинна бути у вузькому кінці сховища. Основні переваги стандартного шнека це факт, що він надійний, міцний і видає мало шуму.

Гнучкий шнек, виходячи зі своєї назви, може згинатися в залежності від параметрів приміщення. Він також йде по дну бункера, але може підніматися горизонтально. Його довжина досить обмежена, тому місце зберігання і котельня повинні знаходитися поруч. Його перевагою є можливість згинатися, що позбавляє від необхідності установки сховища і котельні під одним кутом. Як і стандартні шнеки, гнучкі видають мало шуму.

В пневматичної системи подачі пелети можуть забиратися з бункера з трьох позицій, які вибираються автоматично. Закрита повітряна циркуляція запобігає піднімання пилу. Якщо така відсутня, то повітря треба фільтрувати, а фільтри регулярно чистити. Основна перевага пневматичної системи це гнучкість і можливість долати довгі відстані. Тому бункер і котельня можуть перебувати не поруч і під різним кутом. Можна використовувати підземне зберігання пелет. До недоліків можна віднести шум і пилоутворення. Якщо пелети мають великий розмір, то це може привести до блокування труби. Енергетичні потреби такої системи приблизно такі ж як у шнековой.

Можлива комбінація різних систем подачі пелет в залежності від конкретних умов.

Детальніше