Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні

Наші сертифікати

Найбільше польське підприємство з виробництва опалювального обладнання. Річний обсяг випуску - близько 40 тис. Шт. Асортимент Defro представлений інноваційним обладнанням, в основі роботи якого лежать принципи високої ефективності, максимальної автоматизації процесів, бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Модельний ряд якісних котлів Hargassner з Австрії дозволяє підібрати обладнання для опалення приватних будинків, котеджів і навіть невеликого промислового підприємства. Компанія багато років займалася розробкою опалювального обладнання на біотоплеве, яке має багато переваг. Їх потужність коливається від 2 до 109кВт, що буде залежати від конкретної моделі.

"Альтеп-Центр" - один з найбільших в Україні виробників опалювальної техніки і комплектуючих до нейю Компанія була заснована в 2005 році. Котли Альтеп мають екологічний атестат і сертифікат еммісіонно-енергетичних випробувань.

STROPUVA - перший виробник котлів, що винайшов і випустив котел, що працює за принципом "свічки" з горінням зверху-вниз. З роками конструкції усовершенствоалісь, і з 2009 року STROPUVA користується популярністю на вітчизняному ринці.