Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  80 - 400 грн.
Виробник
Країна виробник
Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Україна

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Литва

АКЦІЯ! При покупці від 5 кг – знижка 5%, від 10 кг – знижка 10%!

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)

Польща

АКЦІЯ! При покупці від 10 кг – знижка.

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)
Максим
21.01.20
На первый раз результат положительный. Только смола не стала сухой, а наоборот жидкой. Может нужно было немного дольше подождать. Котёл почистил без особых усилий.
Олексій
16.05.19
Дійсно оригінальний засіб!!! Не підробка!!! Перевірено!!!

Литва

АКЦІЯ! При покупці від 10 кг – знижка 10%.

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Регулярне чищення димоходів камінів, печей і твердопаливних котлів є дуже важливою процедурою, незалежно від частоти використання опалювального приладу. Відкладення на внутрішніх поверхнях котла і димоходу призводять до зменшення ефективності горіння палива, поступового засмічення і подальшого закупорювання отворів для газів, що відходять і, в запущених випадках, можуть навіть призвести до пожежі. Для запобігання утворенню відкладень і для їх видалення підходять сучасні хімічні методи очищення, які можна використовувати окремо для профілактики або ж спільно з механічними методами.

Порошок для видалення сажі в котлах, камінах і димоходах

Засоби для видалення сажі виробляються на Європейських заводах (Литва, Франція, Польща, Чехія). Всі вони відрізняються за концентрацією. Наприклад, очищувач димоходу Hansa - це гранульований біло-блакитний порошок, що складається з суміші кристалів, упакований в пластикові банки з мірної ложкою, в міцні пластикові пакети або ж в окремі пакетики по 50г. Варіанти фасування: 0,5 кг, 1кг.

Принцип дії хімічної очистки

Окремі компоненти діють як каталізатори і стимулюють розпад дров'яних смол до горючих газів. Інші елементи в процесі горіння виробляють газові з'єднання, які руйнують структуру сажі і смолянистих відкладень.

Хімічний засіб для чищення у вигляді порошку просто і зручно у використанні. Його можна використовувати не тільки в процесі глобальної очищення, а й як превентивний засіб від відкладень на внутрішніх стінках котла і димоходу.

Адгезія відкладень до поверхонь в димохідної системі слабшає і все зайве відправляється в атмосферу разом з газами, що відходять. Продукт оснащений детальною інструкцією як очистити домашній димохід твердопаливного котла або каміна.

Крім удалителя сажі у вигляді порошку, в нашому інтернет-магазині ви можете купити такий засіб для чищення димоходів як поліно-сажотрус. Воно підходить для разового використання в разі надмірного забруднення внутрішніх поверхонь. До нього також додається детальна інструкція.

Вітаміни для твердого палива призначені для більш економного витрати палива. Це досягається завдяки підвищенню ефективності процесу горіння.

Переваги засобів для хімічної очистки

  • Економія палива
  • Збільшення ефективності роботи котла
  • Легкість у використанні
  • Можливість самостійної очищення

Ви можете купити у нас товари для самостійної очищення димоходу за вигідною ціною. Ми відправляємо товари по всій Україні за допомогою декількох транспортних служб, а також можливий самовивіз в Києві.

Детальніше