(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
  • Blog
  • Піролізні котли. Основні правила, які продовжують термін служби котла і гарантують ефективну роботу
Піролізні котли. Основні правила, які продовжують термін служби котла і гарантують ефективну роботу

Піролізні котли. Основні правила, які продовжують термін служби котла і гарантують ефективну роботу

logo
Автор: Дата: Переглядів: 1452 Коментарі: 0

1. Монтаж повинен робити кваліфікований фахівець. Прослідкуйте, щоб за газогенераторним піролізного котла був встановлений Laddomat 21 або термосмесітельний клапан для підтримки поворотної води не менше 65 градусів - це захистить від надмірної освіти дьогтю і кислотного конденсату. Рекомендована температура подачі 80 - 90 градусів. При покупці котла Ви можете замовити таке обладнання в нашому магазині (уточнюйте у наших фахівців).

2. Використовуйте виключно сухе паливо твердих порід (дуб, клен, ясен, акація, бук), вологість якого не перевищує 15 - 20% (допускається до 25%). При високому вмісті вологи суттєво зменшується потужність опалювального котла, а також виростає витрата палива. При використанні вологого палива піролізний котел не може нагріти теплоносій до заданої температури, утворюється багато смол і конденсату. Рекомендуємо сушити деревину при зимової заготівлі не менше 12 місяців, а при річній 18 і більше. Перевірити вологість палива можна за допомогою спеціального приладу - влагомера.

3. Використовуйте акумулюючі ємності (буферну ємність) разом з піролізного котла. Оскільки найбільш економічна і екологічна робота забезпечується в режимі номінальної (по суті, максимальної) потужності баки-акумулятори тепла приймають на себе все зайве тепло, далі розподіляючи його максимально ефективно по системі опалення. Знижується до мінімуму ймовірність програвав, витрата електроенергії і палива (економія мінімум 20 - 30%). Також знижується кількість завантажень палива. Рекомендований обсяг ємності підбирає фахівець, він становить в середньому від 25 л до 50 л на кожен кВт потужності опалювальної установки.

4. Димохідна труба - один з найбільш складних елементів монтажу. Вона повинна відповідати нормам.

Основні вимоги:

  1. Не допускається заужение перетину димового каналу;
  2. Димова труба повинна бути теплоізольована;
  3. Не рекомендується установка грибків і захисних парасольок;
  4. Забезпечення необхідної тяги для оптимальної роботи котла (висота димохідної труби повинна бути розрахована з урахуванням вітрових підпорів);
  5. За котлом забезпечити доступ для зручного обслуговування димової труби, передбачити ревізію і конденсатовідвідник;
  6. Труби з нержавіючої сталі для монтажу з Твердопаливні котли піролізні повинні мати внутрішню стінку не менше 0,8 - 1 мм, а також відповідну марку нержавіючої сталі;
  7. Труби періодично потрібно чистити використовуючи кошти за доглядом.

5. Забезпечення захисту від перегріву і безперебійне живлення насосів і автоматики котла.

Всі вищевикладені вимоги є основними і базуються на інформації, наведеної в інструкціях відомих світових виробників піролізних котлів, таких як Atmos, Bosch, Verner, Orlanski. Більш детальну інформацію надають монтажні фірми та інструкції конкретних виробників.

Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Відповідь на питання нижче: