Каталог товарів

Консультація

Залиште контактний номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з вами

filter icon

Фільтр

Фільтр товарів
Ціна
Виробник
Країна виробник,
Орієнтовна площа опалення, м²
Паливо,
Подача палива,
Тип управління,
очікується

0

Модель: kalvis-pr-5-1

Kalvis PR-5-1 піч кам'янка для лазні
  • Виробник

    Kalvis

 29 550 грн

очікується

0

Модель: kalvis-pr5-s

Kalvis PR-5-S піч кам'янка для лазні
  • Виробник

    Kalvis

 23 550 грн

очікується

0

Модель: kalvis-pr3-s

Kalvis PR3-S піч кам'янка для лазні
  • Виробник

    Kalvis

 18 200 грн

очікується

0

Модель: kalvis-pr2-1

Банна піч Kalvis PR2-1
  • Виробник

    Kalvis

 32 950 грн

очікується

0

Модель: kalvis-pr2-s

Банна піч Kalvis PR2-S
  • Виробник

    Kalvis

 23 800 грн

очікується

0

Модель: kalvis-pr2-sn

Печі для бані Kalvis PR2-SN
  • Виробник

    Kalvis

 19 500 грн

знято з виробництва

0

Модель: bez-vynosa-kvadratnaja-vit

Кам'янка (без виносу) ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

1

Модель: kamenka-bolshaia-s-vynosom-vit

Кам'янка велика (з виносом) ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

0

Модель: kamenka-bolshaia-vit

Кам'янка велика з круглою сіткою ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

0

Модель: kamenka-vit-5

Кам'янка з квадратною сіткою (з виносом) ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

0

Модель: kamenka-malaia-s-vynosom-vit

Кам'янка мала (з виносом) ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

0

Модель: kamenka-malaia-vit

Кам'янка мала з круглою сіткою ВІТ
  • Виробник

    МЧП "ВИТ"

 0 грн

знято з виробництва

0

Модель: model289

Kalvis - PR4/PR4-S
  • Виробник

    Kalvis

 0 грн

Залежно від роду палива печі для лазні ділять на:

  • електричні;
  • газові;
  • дров'яні;
  • працюють на рідкому і твердому паливі;

Всі лазні по режиму роботи підрозділяються на дві основні групи:

  • лазні періодичної дії;
  • лазні постійної дії.

Печі для лазні періодичної дії, відрізняються більш масивною кладкою і великою кількістю каменів. Камені нагріваються відкритим полум'ям, тому їх температура може досягати 1000 °C. Їх недоліком є те, що необхідно чекати обов'язково повного згоряння палива інакше при відкритті камери в баню буде проникати чадний газ. 

Печі постійної дії розігріваються практично всіма видами палива. Подібні печі мають не дуже товсті стіни і невелика кількість каменів. Плюсами таких печей є невеликі розміри і відсутність необхідності постійного догляду.

Немає нічого краще, ніж взимку попариться в лазні, адже це так корисно для здоров'я. У стародавні часи це був єдиний спосіб помитися взимку. У наш час більше немає потреби будувати банну піч з каменю. Звичайно, їх вважають найкращими печами для лазні, але чи так це. Адже процес розпалювання такої печі займає багато часу, в процесі не можна ще можна митися в лазні. Та й чи потрібно заливати фундамент. Навіщо це робити, якщо існують куди більш ефективні печі для лазень.

Печі для лазні можна розділити на три типи: електричні, газові та твердопаливні. Всі види печей роблять металевими, що спрощує процес транспортування. У будь-який момент їх можна перевести в інше місце, що не можна зробити з цегляними печами. Сучасні печі рівномірно розігріваються, і не вимагають великої кількості палива. Та й займають вони мало місця.

Твердопаливні печі для лазні можуть бути обладнані виносної або звичайною топкою. Зовнішня топка більш безпечна адже в парильні НЕ буде попелу, сміття і дров, але зате, щоб натопити її, доведеться вийти на вулицю. Що ж стосується печей зі звичайною топкою, то їх перевагою вважається можливість регулювати температуру, не виходячи з парилки. Та й процес установки такої печі набагато простіше. Крім цього, дверцята топки можуть бути виконані зі скла, що дозволить під час парки милуватися процесом горіння. Твердопаливні печі можуть працювати на дровах або вугіллі.

Якщо говорити про газові печах для бань, то це порівняно новий вид печей. Вони працюють на газу, дозволяючи вам не думати про заготівлю дров, значно спрощуючи процес парки. Печі можуть працювати від газового балона. Це дозволяє використовувати такі печі в місцях, де немає доступу до газу. Але разом з цим варто відзначити, що вони мають довгий час нагріву (7-9 годин), і не можна їх топити під час прийому банних процедур. Адже це печі періодичної нагріву.

Електричні лазневі печі, як зрозуміло з назви, працюють від електроживлення. Не потрібно купувати або заготовлювати дрова, а також не треба купувати балон з газом - потрібно просто включити в розетку. Складнощів в обслуговуванні також немає, адже стежити за ними не потрібно. Такий тип печей обладнають спеціальними пультами управління, де можна встановлювати таймер роботи. Вони можуть як включатися, так і вимикатися в певний час, що, безсумнівно, зручно. Зазвичай такий тип печей використовують в комерційних саунах і лазнях.

Всі ці типи печей для лазні можна розділити ще на два види: з відкритою кам'янкою і закритою.

Що стосується відкритої кам'янки, то каміння тут знаходяться прямо над топкою. Це дозволяє дуже швидко нагріти їх. Але процес охолодження каменів також буде дуже швидким.
Якщо говорити про печі із закритою кам'янкою, то процес нагрівання і охолодження каменів відбувається набагато довше.
Як можна бачити, в сучасному світі більше немає потреби в цегляних печах для лазні. Сучасне обладнання прослужить вам не менше часу, та й у них куди більше переваг, ніж недоліків. Сподіваємося, що інформація, отримана на нашому сайті, допоможе вам визначитися зі своїм вибором.