Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Країна виробник
Матеріал
Тип автоматики
Автоматичне очищення теплообмінника
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Україна

Вибір потужності

250 кВт 350 кВт 500 кВт 700 кВт
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Як матеріали горіння для парогенераторів може використовуватися будь-яке паливо: тріска, вугілля, дрова, стружка, тирса або солома, лушпиння від переробки гречки, соняшнику та інші відходи виробництва. Тепло, що виробляється парогенераторами, може використовуватися для різних цілей: опалення, гаряче водопостачання і інших промислових і сельскохозяйскіх потреб. Більшість підприємств для роботи парогенератора використовують відходи від свого виробництва, що вирішує дві проблеми відразу – опалення та утилізація сміття.

Твердопаливні парогенератори можуть виготовляти тонни пари на годину, все залежить тільки від їх потужностей (120, 250, 350, 500 або 700 кВт). Температура пара не перевищує 115 градусів Цельсія, подача пара виробляється під тиском не більше 0,07 МПа. Встановлювати агрегат можна в будь-якій місцевості, адже вони неприв'язані до газових трубах і не потребують палива. Завдяки цим системам заводи і підприємства економлять великі кошти щороку.

Зазвичай, конструкція парогенераторної системи на твердому паливі складається з двох циліндрів, встановлених один в інший. З'єднуються вони за допомогою фланців і Парозбірники. Завантажувальні дверцята знаходиться на передній частині агрегату, за нею відбувається процес горіння. Залежно від комплектації їх може бути дві. А в протилежному боці знаходиться конвективний пучок.

Процес спалювання палива починається після завантаження сировини в парогенератор. Після згоряння відходи горіння крізь колосникові грати потрапляють в зольную камеру. Все димові гази від згоряння спрямовуються в димову трубу, що веде до внутрішнього циліндра з водою, яка при випаровуванні утворює пар і через Парозбірники направляє його до споживача. Весь процес спалювання сировини контролюється електронікою, тому доглядати за ним не потрібно.

Варто відзначити ряд явних переваг парогенераторів:

  • Вони прості у використанні і обслуговуванні.
  • У них порівняно невелика вартість, яка окупається за найкоротший період часу.
  • Завдяки автоматиці є безпечними. Можуть працювати при змінних навантаженнях, видаючи великий ККД.
  • Не потрібно проводити реєстрацію в спеціальних органах технагляду.
  • Максимально швидкий запуск, який дозволяє отримувати пар всього через п'ятнадцять хвилин з моменту початку, прискорюючи процес виробництва.

Встановлювати парогенераторні системи на твердому паливі, потрібно на фундамент, використовуючи анкерні болти. Після цього проводиться монтаж інших компонентів системи.

Детальніше