Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  200 - 380 грн.
Виробник
Країна виробник
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Важко насолоджуватися комфортом вашого каміна або дров'яної печі, якщо він не в хорошому робочому стані, включаючи чисте скло. Очищення скла на каміні або дров'яної печі може зажадати великої кількості очищувача в залежності від товщини сажі. Очистити скло буде простіше, якщо ви будете регулярно його очищати і приймете заходи, щоб скло не забруднювалося занадто сильно. Ви також можете допомогти зберегти скло чистим, навчившись спалювати правильне паливо при правильних параметрах, і це скоротить кількість часу, яке вам доведеться витрачати на очистку скла.

Чистіть скло один раз в тиждень при постійному використанні. Якщо ви використовуєте свій камін або дров'яну піч більшу частину дня, то ви повинні чистити скло один раз в тиждень, щоб підтримувати його. Однак використання поганий, чи не витриманою, вологою або м'якої деревини може зажадати додаткового очищення, оскільки це прискорює накопичення сажі. Якщо ви не часто користуєтеся своїм каміном або дерев'яною піччю, то ви зможете збільшити період між чистками.

Розведіть гарячий вогонь, щоб видалити сажові плями. Стійкі плями чорної сажі, які запікаються на склі каміна або дров'яної печі, дуже важко видалити. Але гарячий вогонь допоможе відокремити плями від скла і полегшити їх видалення при очищенні. Перш ніж чистити скло, розпаліть один або два гарячих вогню в каміні або дров'яної печі, щоб очистити скло від нагару і бруду. Крім того, ви можете спалити поліно-сажотрус або додати до палива спеціальний порошок для видалення сажі, щоб пом'якшити і зменшити накопичення.

Після охолодження відкрийте двері каміна, щоб у вас був доступ до обох сторін скла. Протріть обидві сторони скла м'якою тканиною і миючим засобом для каміна. Примітка: важливо використовувати склоочисник для каміна, так як традиційні засоби для чищення скла можуть залишати на склі хімічні залишки, які при перезапуску каміна можуть створювати шкідливі запахи або постійного погіршення скла. Уникайте засобів для чищення на основі аміаку, так як вони можуть залишити райдужні смуги на склі.

Спеціальні очисники камінного скла:

  • Дуже добре підходять для чищення скла камінів і дров'яних печей
  • Чи безпечні для використання на склокерамічних вікнах
  • Спеціально розроблені для видалення нальоту, викликаного горінням твердого та газоподібного палива
  • Очищають без подряпин і мікротріщин
  • Чи безпечні при впливі на них високих температур
Детальніше