Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні

Котли Moderator

Сортувати за:

Moderator Unika - pelletshome.com.ua

Moderator Unika

Уточнюйте ціну і наявність!

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки
Moderator Unica Max (Польща) - pelletshome.com.ua

Moderator Unica Max (Польща)

Уточнюйте ціну і наявність!

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Одним з найбільших виробників котлів в Польщі є компанія Модератор. Ось уже більше сорока років компанія поставляє в будинку людей свою продукцію. Головний офіс компанії знаходиться біля великої лісової центру в Європі - Біловезька Пуща. Вони роблять все можливе, щоб не завдавати шкоди природі і їх завод, як і обладнання, відповідає все екологічним нормам Європи і світу. У виробництві опалювального обладнання Модератор використовує тільки самі передові технології, поступово покращуючи і старі напрацювання.

Метою компанія є виготовлення твердопаливних котлів, які при мінімальних витратах палива видадуть максимум енергії. Багато клієнтів в Польщі, а також інших куточках світу визнали Модератор, як краще рішення для себе. Адже не дарма компанія намагається надати користувачам тільки найкраще з своїх напрацювань. Крім цього, Модератор займається благодійністю і допомагає тим, хто цього потребує.

Купуючи продукти компанії Модератор, ви отримуєте не тільки якість і сучасні технології, але і надійність, перевірену роками.