Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Подача топлива
Країна виробник
Матеріал
Тип автоматики
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

KRONAS BIO MASTER - pelletshome.com.ua
KRONAS BIO MASTER
від 324100 грн.

Україна

Вибір потужності

98 кВт 150 кВт 200 кВт 250 кВт 300 кВт 400 кВт 500 кВт

АКЦІЯ! Безкоштовна доставка по всій Україні.

офіційна гарантія
Купити Відгуки
CHT Futura Bio - pelletshome.com.ua
CHT Futura Bio
Уточнюйте ціну і наявність!

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Конструкція котлів на тирсі та трісках, в основному складаються з монолітної конструкції. На лицьовій частині розміщені жароміцні дверцята, через які завантажується паливо для опалення. Теплообмінна частина також містить отвір для чищення, яке досить просте, але його потрібно проводити регулярно. В деяких котлах на трісках встановлена автоматична система очищення, так що вашим завданням буде тільки виносити золу, яка вивантажується шнеком. Також апарати обладнані автоматичною подачею сировини в топку. З лямбда-зондом, вам не потрібно турбуватися про переключення налаштувань під певний вид палива. Автоматична система визначить потрібну температуру згоряння, а також відрегулює частоту подачі тирси в камеру згоряння.

Системи опалення на трісці і тирсі в основному використовують для обігріву комерційних і складських приміщень, але використання їх для обігріву будинків, котеджів або дач не є заборонено. За допомогою шнека автоматичної подачі палива, можна не хвилюватись за опалення протягом довгого періоду часу, адже в міру згоряння сировини нова буде подаватися в камеру згоряння. Деякі системи можуть поставлятися в контейнерах, де передбачено наявність складу для завантаження тріски або тирси. Вони можуть бути як одноповерховими, так і двоповерховими. 

Серед переваг котлів на тирсі та трісці можна відзначити наступне:

  • Простота в експлуатації. Завантаження та обслуговування котла не вимагають особливих знань і умінь. Вам потрібно просто завантажити тріску або тирсу в топку і виставити потрібну температуру, далі електроніка все зробить за вас.
  • Мінімальні втрати тепла. Завдяки сучасним технологіям, системи опалення на трісках дозволяють отримати ККД в районі 90 відсотків, що досить висока цифра, адже не кожен твердопаливний котел може похвалитися такими результатами.
  • Мінімальна потреба в паливі. Робота на одному завантаженні може тривати від 9 до 14 годин. Якщо використовується автоматична система подачі, тоді час роботи може бути набагато більше.
  • Неважливо, яке паливо використовувати для обігріву приміщення, адже потужність котла залишиться колишньою, про це подбає електроніка.
  • Практично моментальний запуск. Нагрівання починається через 30 хвилин після запуску агрегату.

    Як можна бачити, котли на трісці це надійні системи опалення, які впораються з нагріванням навіть великих площ. Їм не потрібен постійний догляд, вони екологічні і можуть працювати тривалий час за допомогою шнека автоматичної подачі сировини.

Детальніше