Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  1200 - 18290 грн.
Виробник
Країна виробник
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Автоматика Termojet Profi Plus - pelletshome.com.ua
Автоматика Termojet Profi Plus
Уточнюйте ціну і наявність!
офіційна гарантія
Купити Відгуки
Автоматика Termojet Light - pelletshome.com.ua
Автоматика Termojet Light
Уточнюйте ціну і наявність!
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Україна

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Застосування електронного контролера на твердопаливному котлі з ручним завантаженням – це найчастіше додаткову зручність і економія палива. У разі автоматизованих пелетних котлів – це необхідність. Контролери для котлів на твердому паливі крім управління роботою насосів і вентиляторів можуть додатково під'єднаються до зовнішніх термостатам.

Ви можете заощадити на рахунках за опалення та охолодження, просто перенастроюючи термостат, коли ви спите або перебуваєте далеко від дому. Ви можете зробити це автоматично, не жертвуючи комфортом, встановивши автоматичне зниження або програмований контролер.

Використовуючи програмований термостат, ви можете налаштувати час включення опалення або кондиціонування повітря відповідно до заздалегідь встановленим графіком. Програмовані термостати можуть зберігати і повторювати кілька щоденних налаштувань (шість або більше температурних налаштувань в день), які ви можете скасувати вручну, не впливаючи на іншу частину щоденної або щотижневої програми.

Контролери для твердопаливних котлів та опалювальних систем можуть працювати в парі з термостатом

Ви можете заощадити до 10% на рік на обігріві і охолодженні, просто повертаючи термостат на 2 – 5 °С на 8 годин на день в порівнянні з його звичайними настройками. Відсоток економії від невдачі більше для будівель в більш помірному кліматі, ніж для будівель в більш суворих кліматичних умовах.

Ви можете легко заощадити енергію взимку, встановивши термостат на 20 °С, коли ви не спите, і встановіть його нижче, коли ви спите або перебуваєте далеко від дому.

Влітку ви можете слідувати тій же стратегії з центральним кондиціонером, зберігаючи ваш будинок тепліше, ніж зазвичай, коли ви знаходитесь далеко, і встановлюючи термостат на 26 °C тільки тоді, коли ви знаходитесь вдома і потребуєте охолодженні. Встановіть термостат на максимально можливу температуру і при необхідності забезпечте контроль вологості. Чим менше різниця між внутрішньою і зовнішньою температурою, тим нижче буде загальний рахунок за охолодження.

Хоча термостати можна регулювати вручну, програмовані термостати допоможуть уникнути дискомфорту, повертаючи температуру до нормальної, перш ніж ви прокинетеся або повернетеся додому.

Уникайте установки вашого термостата на більш холодну настройку, ніж зазвичай, коли ви вмикаєте кондиціонер. Це не охолодить ваш будинок швидше і може привести до надмірного охолодження і, отже, непотрібним витратам. Поширена помилка, пов'язана з термостатами, полягає в тому, що піч працює старанніше, ніж зазвичай, щоб нагріти простір до комфортної температури після того, як термостат повернеться до свого попереднього стану, що призведе до невеликої або нульовий економії. Насправді, як тільки ваш будинок опуститься нижче нормальної температури, він буде повільніше втрачати енергію для навколишнього середовища.

Чим нижче температура в салоні, тим повільніше втрата тепла. Таким чином, чим довше ваш будинок залишається при більш низькій температурі, тим більше енергії ви економите, тому що ваш будинок втратив менше енергії, ніж при більш високій температурі. Та ж концепція може бути застосована до підвищення температури термостата влітку – більш висока внутрішня температура сповільнить приплив тепла в ваш будинок, заощадивши енергію на кондиціонуванні. Ознайомтеся з нашою інфографікою з опалення будинку, щоб дізнатися більше про те, як взаємодіють системи опалення та термостати.

Вибір контролера в нашому інтернет магазині

  • для твердопаливних котлів з ручним завантаженням
  • для пелетних котлів
  • для побутових і промислових котелень
  • для приватних будинків

Більшість програмованих контролерів є або цифровими, або електромеханічними, або представляють собою суміш обох. Цифрові термостати пропонують більшість функцій з точки зору множинних налаштувань затримки, перевизначень і налаштувань для переходу на літній час, але деяким людям може бути складно програмувати. Електромеханічні системи часто використовують кілочки або ковзаючі стрижні і відносно прості в програмуванні.

При програмуванні вашого термостата враховуйте, коли ви зазвичай лягаєте спати і прокидаєтеся. Якщо ви вважаєте за краще спати при більш низькій температурі взимку, ви можете почати зниження температури трохи раніше, ніж ви дійсно лягайте спати. Також розгляньте списки всіх в домашньому господарстві. Якщо протягом дня є час, коли будинок не зайнятий протягом чотирьох або більше годин, має сенс відрегулювати температуру протягом цих періодів.

Детальніше