(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
  • Blog
  • Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?
Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?

Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?

logo
Автор: Дата: Переглядів: 1368 Коментарі: 0

При виборі щітки для чищення димоходу дуже важливо правильно вибрати її форму і розмір відповідно до габаритів вашого димоходу.

Щітки йоржі для чищення димоходу

У разі круглого димоходу, слід виміряти його внутрішній діаметр і вибрати круглу щітку відповідного розміру.

У разі, якщо ваш димар має овальну або неправильну форму, тоді слід вибирати щітку, яка трохи більше внутрішньої довжини і ширини вашого димоходу. Щітка трохи більшого розміру зробить очистку трохи складнішою, але досить ефективною для очищення від сажі відкладень. У той час як щітка меншого діаметра буде дуже маленькою, щоб контактувати з усіма стінками димоходу.

Далі слід вибрати тип матеріалу щітки

Йоржі для чищення димоходу повинні мати міцну і колючу щетину. Найбільш поширені моделі - щітки з металу і пластикові щітки. Останні є самими популярними моделями, так як відмінно справляються з видаленням креозоту і сажі, а також підходять для будь-яких видів димоходів - цегляних, азбестових і ін.

Для димоходів з нержавіючої сталі підходять тільки йоржі з щетиною з пластика. Вони безпечні у використанні спільно з металевими поверхнями і не дряпають їх. Гнучкі ручки з такими щітками відмінно підходять для димоходів з поворотами і кутами в 45 і 90 градусів. Йоржі (щітки) і ручки можна купити як набір або ж окремо.

Як виміряти діаметр металевого димоходу?

Для вимірювання діаметра металевого димоходу потрібно зняти кришку димоходу і виміряти його внутрішній діаметр. Виберіть металеву щітку або щітку з пластика того ж діаметру, що і ваш димар. Візьміть до уваги, що в загальному для димоходів з металу рекомендується використовувати пластикові щітки, що не подряпають і не пошкодять внутрішні поверхні димоходу.

Як вибрати діаметр йоржа для чищення цегляного димоходу?

Для вибору діаметра йоржа для чищення цегляного димоходу потрібно виміряти його ширину і довжину. Виберіть щітку, яка відповідає більшому розміру, інакше вона не буде контактувати з усіма стінками і не буде працювати добре. Очищення буде проходити більш важко, але досить ефективно.

Связанные товары
Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментарі
Відповідь на питання нижче: