(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
  • Blog
  • Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?
Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?

Як вибрати щітку (йорж) для чищення димоходу?

logo
Автор: Дата: Переглядів: 1230 Коментарі: 0

При виборі щітки для чищення димоходу дуже важливо правильно вибрати її форму і розмір відповідно до габаритів вашого димоходу.

Щітки йоржі для чищення димоходу

У разі круглого димоходу, слід виміряти його внутрішній діаметр і вибрати круглу щітку відповідного розміру.

У разі, якщо ваш димар має овальну або неправильну форму, тоді слід вибирати щітку, яка трохи більше внутрішньої довжини і ширини вашого димоходу. Щітка трохи більшого розміру зробить очистку трохи складнішою, але досить ефективною для очищення від сажі відкладень. У той час як щітка меншого діаметра буде дуже маленькою, щоб контактувати з усіма стінками димоходу.

Далі слід вибрати тип матеріалу щітки

Йоржі для чищення димоходу повинні мати міцну і колючу щетину. Найбільш поширені моделі - щітки з металу і пластикові щітки. Останні є самими популярними моделями, так як відмінно справляються з видаленням креозоту і сажі, а також підходять для будь-яких видів димоходів - цегляних, азбестових і ін.

Для димоходів з нержавіючої сталі підходять тільки йоржі з щетиною з пластика. Вони безпечні у використанні спільно з металевими поверхнями і не дряпають їх. Гнучкі ручки з такими щітками відмінно підходять для димоходів з поворотами і кутами в 45 і 90 градусів. Йоржі (щітки) і ручки можна купити як набір або ж окремо.

Як виміряти діаметр металевого димоходу?

Для вимірювання діаметра металевого димоходу потрібно зняти кришку димоходу і виміряти його внутрішній діаметр. Виберіть металеву щітку або щітку з пластика того ж діаметру, що і ваш димар. Візьміть до уваги, що в загальному для димоходів з металу рекомендується використовувати пластикові щітки, що не подряпають і не пошкодять внутрішні поверхні димоходу.

Як вибрати діаметр йоржа для чищення цегляного димоходу?

Для вибору діаметра йоржа для чищення цегляного димоходу потрібно виміряти його ширину і довжину. Виберіть щітку, яка відповідає більшому розміру, інакше вона не буде контактувати з усіма стінками і не буде працювати добре. Очищення буде проходити більш важко, але досить ефективно.

Связанные товары
Коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Написати коментарі

Будьте першим, хто залишить тут коментар!

Відповідь на питання нижче: