Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Разом з приходом в наше життя все більш просунутих технологій, ми стаємо все більш залежні від електроенергії. Якщо у вас є сонячні батареї, твердопаливний котел або камін з вентилятором, контролером або автоматичною системою подачі палива, то тимчасові збої в електромережах для вас особливо небажані. Власники «розумних» будинків також дуже залежні від електроенергії. Крім того, що сучасні системи управління опаленням і водопостачанням повинні бути постійно підключені до електрики, також вони дуже чутливі до будь-яких перешкод і збоїв електромережі. Будь відключення, навіть короткочасне, може вивести обладнання з ладу, що призведе до необхідності його ремонту або навіть заміни.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для котлів – це електричний пристрій, що забезпечує аварійне живлення, коли відбувається збій надходження електроенергії.

Система безперебійного живлення для котла виконує три основні функції:

  • стабілізує харчування від комунальних електромереж, підтримуючи його безпеку і надійність
  • забезпечує резервне живлення для покриття при падінні напруги або короткочасних відключеннях
  • забезпечує плавне відключення системи під час повного відключення електроенергії.

Джерела безперебійного живлення призначені для захисту опалювального і будь-якого іншого обладнання від збитку, викликаного неналежної роботою електромережі. Вони захищають від проблем мережі і падіння напруги, запобігають пошкодження від перенапруги мережі, а також забезпечують синусоидальное вхідна напруга.

Купити ДБЖ для котла – це вигідне вкладення з декількох точок зору. По-перше, така покупка захистить вас від дорогого ремонту або ж покупки нового обладнання, яке може бути пошкоджено через стрибки напруги. По-друге, ви будете надійно забезпечені теплом незалежно від обставин.

Ви можете купити джерело безперебійного живлення за низькою ціною в нашому інтернет-магазині PelletsHome. Ми з радістю надамо вам пораду, допоможемо з підбором обладнання, ознайомимо з цінами, знижками і акціями.

Доставка здійснюється по всій Україні і м.Київ зручними для вас транспортними службами. Ви можете оплатити покупку за допомогою післяплати або ж здійснити повну або часткову передоплату.

Детальніше