Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  80 - 400 грн.
Виробник
Країна виробник
Показано 1 по 19 з 19 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Україна

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Литва

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Литва

АКЦІЯ! При покупці від 5 кг – знижка 5%, від 10 кг – знижка 10%!

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)
Максим
21.01.20
На первый раз результат положительный. Только смола не стала сухой, а наоборот жидкой. Может нужно было немного дольше подождать. Котёл почистил без особых усилий.
Олексій
16.05.19
Дійсно оригінальний засіб!!! Не підробка!!! Перевірено!!!

Польща

АКЦІЯ! При покупці від 10 кг – знижка.

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)

Литва

АКЦІЯ! При покупці від 10 кг – знижка 10%.

офіційна гарантія
Купити Відгуки (3)

Литва

офіційна гарантія
Купити Відгуки

Польща

офіційна гарантія
Купити Відгуки

При експлуатації твердопаливного котла, каміна або печі не варто забувати про необхідність його регулярного очищення. Засмічення труб димоходу може привести до плачевних наслідків, таким як пожежа або надходження отруйної монооксиду вуглецю право вдома. Але і менш страшний сценарій включає в себе зниження ефективності роботи котла, зростання витрати палива, корозію металевих деталей.

Очищення димоходу ділиться на механічні та хімічні методи. Механічні методи передбачають використання щіток і тросів, а хімічні – спеціальних порошків. Вибір найбільш оптимального методу залежить від рівня забруднення димохідних каналів і бажання домовласника зробити все самостійно або ж запросити на допомогу професіоналів.

Переваги хімічних методів очищення

Хімічні засоби для рутинної чистки димоходів твердопаливних котлів, печей і камінів приваблюють своєю простотою, розумною ціною і простотою використання.

Користувачам не треба купувати дороге спеціальне обладнання, вимазувати руки в сажу і здійснювати серйозні фізичні зусилля для чищення.

Видаляч сажі (порошок)

Очищувачі котлів, камінів і димоходів – це, як правило, дрібні сипучі порошки.

Вони складається з комплексу неорганічних солей і служить як каталізатор горіння для сажі, яка відклалася на поверхнях димоходу. Він ефективно впливає на органіку, розкладаючи її на воду і діоксид вуглецю.

Видаляч сажі потрібно просто розсипати по паливу при розпалюванні. Для вологої деревини його витрата слід збільшити на 10-15%.

Виробник рекомендує використовувати продукт строго відповідно до інструкції, оскільки порушення пропорцій може негативно вплинути на процедуру очищення і не принести бажаний результат.

В процесі оксидації сажі, частина відкладень руйнується і опадає в топку, а дрібні частинки виносяться разом з газами, що відходять через димохід.

Застосування хімічного засобу для чищення котлів, камінів і димоходів може:

  • підвищити ККД котла
  • оптимізувати витрати твердого палива
  • зменшити ризик загоряння залишкових частинок
  • зменшити кількість шкідливих газів, що відходять в атмосферу
  • захистити металеві частини димоходу від корозії
  • захистити керамічні елементи системи від тріщин

При регулярному використанні засоби труби перестануть засмічуватись відходами горіння, перестануть страждати від смолистих відкладень і не вимагатимуть комплексного очищення по дорогої ціною з залученням професіоналів.

Ви можете придбати засоби для видалення сажі в нашому інтернет-магазині з наступною доставкою по Україні транспортною службою на ваш вибір або ж забрати його самовивозом з нашого офісу в м.Київ.

Детальніше