Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Чехія

Вибір діаметру

ф25 мм (1") ф32 мм (1 1/4") ф38 мм (1 1/2") ф50 мм (2") ф57 мм (2 1/4") ф70 мм (2 3/4") ф76 мм (3") ф89 мм (3 1/2") ф100 мм (4") ф115мм (4 1/2")

Діють знижки для оптових покупців!

офіційна гарантія
Купити Відгуки (4)

Чехія

Вибір діаметру

25 мм 30 мм 40 мм 50 мм 60 мм 70 мм 80 мм 90 мм 100 мм
офіційна гарантія
Купити Відгуки (4)

Спалювання деревини в твердопаливних котлах призводить до утворення займистих відкладень (сажа та креозот), які накопичуються всередині димових труб і камері згоряння (теплобменніке). Це може привести до небезпечного пожежі в димоході і / або до передчасного зносу устаткування і труб.

Регулярне чищення і інспекція дозволяють переконатися, що димохід і опалювальний прилад знаходяться в оптимальному стані для безпечного і ефективного використання. Вона може проводитися за допомогою професіонала або ж самостійно.

Механічне чищення теплообмінника і димоходу своїми руками полягає в використанні спеціально підібраних інструментів, таких як металеві йоржі (щітки), ручки.

Асортимент сталевих йоржів (щіток)

Сталеві йоржі маленького діаметру від 10 до 100 мм застосовуються для чистки теплобменніков твердопаливних котлів і камінів, патрубків і внутрішніх поверхонь опалювальних приладів. Спільно з гнучкими або жорсткими ручками різної довжини вони відмінно справляються з відкладеннями креозоту, які ще не перейшли в смолистую стадію.

Сталеві йоржі діаметром від 100 до 500 мм застосовуються для чистки димоходів. Форма йоржа (кругла або квадратна) підбирається в залежності від форми димохідної труби. У квадратних трубах можна застосовувати і круглі щітки, для цього їх діаметр повинен відповідати максимальній ширині димаря. Для таких щіток підбирається трос або складальні ручки відповідно до висоти димохідної труби. За допомогою таких комплектів ви можете самостійно провести очищення знизу-вгору.

Переваги застосування металевих йоржиків для чищення котлів

  • запобігання пожежі в результаті накопичення легкозаймистих речовин на стінках
  • підтримку ефективності роботи котла на належному рівні
  • економія палива
  • запобігання корозії металевих частин обладнання
  • полегшення інспекції поверхонь на предмет тріщин і пошкоджень

Підбір металевої щітки здійснюється індивідуально в залежності від розміру і діаметру труб у вашій опалювальній системі. Якісна сталева щітка зношується досить повільно, її частини не обламуються при натисканні. Ми пропонуємо вам щітки, які відбиралися і тестувалися протягом декількох років, і в якості яких ми впевнені.

В нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір металевих щіток для чищення труб різного діаметру. Ви можете придбати їх за доступними цінами з доставкою по всій Україні або з самовивозом в м.Київ.

Детальніше