(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Пн. - Сб. : 10:00 - 19:00   Нд.: вихідний

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
 • Димоходи з нержавіючої сталі і комплектуючі
Виробник

У НАС В МАГАЗИНІ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ
Найбільш широкий вибір Димоходів з нержавіючої сталі і комплектуючих

Якщо ви не впевнені з вибором чи потрібна консультація,
звертайтесь до нас і наші досвідчені спеціалисти допоможуть вам з усіма питаннями

Допомога спеціаліста
Димоходи з нержавіючої сталі і комплектуючі

Чи телефонуйте за номером:
(044) 384-25-65
(067) 461-77-49

Показано 1 по 16 з 36 (Всього сторінок 3)

Показати:

Сортувати за:

Дмитро
20.06.16
Загорілась сажа в димоході, зовнішній кожух був аж червоний, але труба все витримала... трохи почорніла. Думаю можна рекомендувати
Client
22.10.14
Либо весит пару ГБ, либо просто неправильно подгружен на сайт. Загружается пустой пдф

Димарі з нержавіючої сталі не вимагають особливого догляду і працюють з будь-якою системою опалення. Правильний вибір димохідної системи допоможе поліпшити роботу вашого твердопаливного котла або камінної топки. Що ж стосується продукції, представленої в нашому каталозі, вона досить проста при установці і займає мало місця при транспортуванні. Робоча температура, яку легко витримають труби, може досягати 500 градусів за Цельсієм, чого явно досить для будь-якої системи опалення. Міцність конструкції забезпечує плазмова зварювання в умовах інертного газу. Матеріали, з яких виготовлена ​​продукція, практично не піддаються корозії, морозостійкі і герметичні.

Головною перевагою димоходів зі сталі є те, що їх встановлення можна проводити вже після спорудження будинку. Модульна система дозволяє без особливих зусиль, і в найкоротші терміни зібрати і розібрати димар. А тепер давайте розберемо різні типи димоходів.

Одностінні димоходи

Вони розроблені для відводу диму від газових колонок та котлів. Такий тип труб не рекомендують використовувати зовні будинку. В основному їх використовують як додаткову систему відведення в уже наявних димоходах з цегляної кладки (для гільзування). Товщина стінки становить 0,5 мм, 0,6 мм, 0,8 мм і 1 мм, температура згоряння не повинна бути вище 600 ℃.

Двохстінні димоходи (сендвіч)

Якщо вам потрібно спорудити зовнішній димохід, то вам підійде тільки такий вид труб. Вони виготовлені з термоізоляційної труби і зовнішньої труби (утеплені димарі нержавіючої сталі). Між ними розміщується вогнестійкий ізоляційний матеріал, товщина якого 30–35 мм. Цей матеріал може витримати температуру до 1000 ℃. Така система дозволяє знизити ризики появи агресивного конденсату всередині димоходу. Матеріал зовнішньої труби може бути виготовлений як з нержавійки, так і з оцинкованої сталі. Тут вибір за вами.

Коаксіальні димоходи

Якщо у вас встановлений котел із закритою системою згоряння, тоді вам потрібно купувати коаксіальні димоходи. Система цих димоходів дозволяє як відводити дим, так і подавати повітря в котли. Подача повітря в таких димоходах здійснюється за допомогою вентилятора. Ця система може бути розміщена по вертикалі, або по горизонталі.

Правила монтажу димоходів з нержавіючої сталі

 • Щоб отримати максимальну віддачу від димоходу, потрібно враховувати тип і потужність вашого котла. Варто уважно вивчити рекомендації виробника котла і тільки тоді приступати до замовлення і монтажу.
 • Нижню частину димоходу з нержавіючої сталі потрібно закріпити на опорі, для цього зазвичай використовують настінне кріплення з кронштейнами.
 • По вертикалі кожних п'ять метрів впотрібно встановлювати розвантажувальні платформи.
 • У місці перекриття можна розміщувати стики труб. Через кожних два з половиною метра, на горизонтальних ділянках, потрібно встановлювати хомути. Їх кріплять перед коліном або вже після нього.
 • Ухил від вертикальної поверхні не може перевищувати 30º, а відхилення в бік не може бути більше одного метра. Варто пам'ятати, що відводи, а також закінчення похилій поверхні не можна навантажувати
 • У частині горизонтальних ділянок труб, довжина яких не може перевищувати двох метрів, обов'язково потрібно робити ухил в 20 мм на кожен метр труби. Але кожна горизонтальна поверхня повинна закінчуватися вертикальним димоходом, довжина якого повинна становити не менше півметра. Також на димоходах з нержавіючої сталі не повинно бути більше ніж три повороти з радіусом повороту труби.
 • У місцях виведення димоходу через дах обов'язково встановлювати такий елемент як криза. Верхня поверхня труби повинна закінчуватися конусом або грибком.
 • Для очищення димоходу від конденсату, в димоході повинен бути присутнім невеликий люк. Він встановлюється в нижній частині конструкції. Якщо довжина димоходу вище двох метрів, то обов'язково встановлювати додаткові розтяжки.
 • Якщо монтаж труби проводиться в уже існуючому каналі з цегли, не варто забувати про те, що кожних три метри, потрібно ставити монтажні хомути, адже труба повинна знаходиться по центру димохідної шахти.

Протипожежна безпека

Також при монтажі нержавіючих димоходів варто враховувати правила протипожежної безпеки:

 • Якщо частина димохідної труби проходить через дерев'яну поверхню, в обов'язковому порядку в цьому місці потрібно прокласти шар азбесту, товщина якого повинна бути не менше 10 мм.
 • Мінімальна відстань між одностінними димоходами і дерев'яною поверхнею має становити - 500 мм, а двохстінних - 200 мм.
 • З'єднує труба може перебувати від негорючих матеріалів за все в 50 мм. Але якщо матеріали легкозаймисті, тоді відстань повинна бути збільшена до 250 мм.
 • На газових котлах, в обов'язковому порядку потрібно встановити вибухові клапани, для уникнення плачевних результатів. Їх розмір і місце розташування повинна передбачати проектна організація або фахівець.
 • Перед першим тестом димоходу в першу чергу потрібно перевірити відсутність сторонніх предметів в трубах, і тільки після цього робити перший запуск котла. Для цього просто потрібно спалити шматок паперу.
 • Для виключення поломок котла, варто постійно очищати труби від сажі та сміття. Очищення повинна проводитися як мінімум два рази на рік. Сподіваємося, що інформація представлена вище, допоможе вам зробити правильний вибір.