Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Ціна  900 - 7500 грн.
Виробник
Країна виробник
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Навіщо котла або каміна дверцята?

  • Захист приміщення від іскор
  • Захист від задимлення і сажі
  • Запобігають попадання неприємних запахів в будинок
  • Превентивна міра від тварин і дітей
  • Частковий контроль над надходженням повітря в топку

Камін ефективніше відкритого вогню – але тільки коли дверцята закриті. Регулярно експлуатувати котел або камін з відчиненими дверцятами можна.
Дверцята твердопаливного котла спроектована так, щоб контролювати кількість повітря, що надходить в вогонь. Корпус печі нагрівається і в результаті випромінює тепло в кімнаті. Якщо відкрити дверцята, то потік повітря більше не контролюється. Вогонь жадібно витягує весь кисень, який може отримати, збільшуючи тягу і відправляючи більшу частину тепла в димохід. Крім того, через підвищений вміст кисню вогонь горітиме при набагато більш високих температурах, ніж варто було б, що призведе до ризику перегріву котла.
Виробники камінів перевіряють і тестують своє обладнання тільки при закритих дверях, тому запуск каміна при відкритій двері йде врозріз з інструкціями виробника, що може призвести до втрати гарантії.

Види дверцят для твердопаливних котлів

В твердопаливному опалювальному обладнанні використовуються чавунні, сталеві дверцята зі вставками зі скла (кераміки) або без них.

Чавунні дверцята дуже чутливі до перепадів температур, тому при неправильній експлуатації нерідкі випадки їх поломки. Ціна таких дверцят невисока і дозволяє швидко полагодити котел і продовжити його експлуатацію. До їх переваг можна віднести те, що вони нагріваються зовсім незначно і про них не можна обпектися.

Вставки зі скла дозволяють милуватися горінням вогню, і у випадку з каміном, прикрасять і створять затишок вашого інтер'єру.

Скло для каміна – часто запитувана запасна частина. Часто скло печі розбивається в результаті нещасного випадку: щось потрапило в скло зовні або зсередини. Скло печі також може розбитися, якщо затиски, які зазвичай утримують скло на дверцятах печі, надмірно затягнуті. Навіть якщо скло не розбивається спочатку, воно може розбитися, коли камін нагрівається, тому що двері печі розширюється набагато більше, ніж скло печі. При високих температурах, а також під час фаз прогріву і охолодження скло особливо чутливо до поштовхів або ударів. Якщо двері сильно зачинилися, або якщо скло піддалося інших впливів, існує ризик його розколу.

Детальніше