Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
Виробник
Потужність
Колір
Тип скла
Країна виробник
Матеріал
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Сортувати за:

Польща

Вибір потужності

9.3 кВт
офіційна гарантія
Купити Відгуки (1)

Україна

Вибір потужності

9 кВт
офіційна гарантія
Купити Відгуки

Каміни на дровах прекрасно впораються з опаленням невеликого будиночка або дачі. Їх можна використовувати в приміщеннях, де немає системи центрального опалення. Зазвичай каміни встановлюють у вітальні, роблячи їх частиною інтер'єру. Ви легко зможете підібрати потрібний дизайн під свої потреби, а широкий модельний ряд допоможе вам в цьому питанні.

Сучасні каміни на дровах виготовляють зі сталі або чавуну. Вони легкі і не потрібно додатково заливати фундамент під них. В основному їх можна розділити на два типи це каміни з відкритою топкою, і каміни із закритою топкою. Давайте спробуємо розібратися в цьому докладніше.

Зі зрозумілих причин, каміни із закритою топкою, є більш безпечними, ніж каміни відкритого типу. Зазвичай топка закрита жароміцним склом, і ви можете без побоювання насолоджуватися процесом горіння дров. Каміни закритого типу видають більший ККД. Ще їх можуть називати буржуйками.

Відкритий тип камінів, є класикою і в більшості випадків привілеєм аристократів. Варто враховувати той фактор, що ККД більшості камінів з відкритою топкою становить всього лише 20 відсотків. Тому якщо планується використовувати камін для обігріву, а не для декору, то краще використовувати спеціальні каміни, коефіцієнт корисної дії яких досягає 84 відсотків. Та й правила пожежної безпеки тут набагато жорсткіше.

При установці каміна на дровах, в першу чергу потрібно враховувати розмір димового каналу, він повинен повністю збігатися з таким на каміні. Другим, не менш важливим фактором, є постійний приплив повітря в кімнаті, де буде встановлений камін. Адже для згоряння дров потрібен приплив кисню, інакше вона може не горіти. Установку обладнання потрібно проводити на жароміцної поверхні, щоб уникнути пожежі. При виборі каміна зверніть увагу на внутрішню частину, найкраще, якщо вона буде виконана з шамоту, вермикуліту або подібного матеріалу. Це дозволяє довше утримувати тепло від згоряння дров.

Який вибрати тип каміна на дровах в свій будинок, тут вже вибирати вам. Благо на ринку існує безліч моделей. Всі вони відповідають міжнародним нормам і прослужать вам вірою і правдою довгі роки. Тепер не потрібно бути дуже багатим, щоб дозволити собі встановити камін будинку, адже і ціни на них зараз і не дуже великі. Сподіваємося, що ми допомогли вам визначитися з вибором.

Детальніше