Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні
0 0 грн. Out Of Stock Instock

Виробник: Stropuva

Ваш відгук

Stropuva SU-P

Виробник: Stropuva

Уточнюйте ціну і наявність!

Доставка

 • Безкоштовна доставка по Україні при покупці на суму від 10000 грн

Оплата

 • При отриманні товару
 • Безготівкова з ПДВ

Кредит

 • Програма IQ energy
 • Теплі кредити
 • Оплата частинами від ПриватБанку
 • Миттєва розстрочка від ПриватБанку
Розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення? Скористуйтесь нашим калькулятором

Універсальна версія котлів тепер доступна з контролером і вентилятором «равликом» під назвою Stropuva S-U P!

Твердопаливні котли є чудовою альтернативою або ж доповненням до газових, електричних і дізтоплівних котлів. Це пов'язано з цінами і доступністю палива, високою ефективністю і надійністю цих котлів. Найчастіше здається, що з його використанням пов'язано багато часу і сил, необхідних для постійної закладки палива, але зараз, завдяки сучасним розробкам, це не так. Дані універсальні твердопаливні котли тривалого горіння позбавлені недоліків у вигляді постійних чергувань біля опалювального приладу для підкидання палива, необхідність покупки акумулюючої ємності, нескінченного очищення котла від попелу і сажі. Все це завдяки технології горіння палива в даних котлах «зверху-вниз» і використання електронного блоку управління.

Особливості і відмінності від попередніх моделей

 • Відсутність біметалічного регулятора тяги;
 • Наявність вентилятора "равлика";
 • Наявність електронного пульта управління (програматора);
 • Відмінність від котлів Stropuva IDEAL – немає розподільника повітря для пелет;
 • Покраска звичайна – не «шагрень»;
 • Не комплектується совком и кочергою.

Універсальний котел Stropuva S10U–P може опалити від 50 до 100 м², Stropuva S20U–P від ??100 до 250 м², і модель Stropuva S40U–P відповідно від 100 до 250 м² площі житлового чи комерційного приміщення. Можлива робота котла як у відкритій, так і закритій опалювальній системі, вода в якій циркулює природним шляхом або примусово. Може працювати спільно з бойлерами, обігрівачами, системою «тепла підлога». Також можна підключити декілька котлів каскадом, що дасть такі переваги як стабільність роботи завдяки незалежності котлом один від одного, збільшення ефективності. Необхідно щомісяця проводити обслуговування котла у вигляді чищення золи.

Конструктивні особливості і принцип роботи котлів

Для візуалізації конструкції даних котлів уявіть собі пару циліндрів різного розміру, менший з яких вставлений в більший. Зазор між ними заповнює теплоносій. Більший циліндр оточений шаром теплоізоляції, що запобігає тепловтратам. На корпусі котла є завантажувальний люк, отвір для приєднання димоходу і дверцята, через які проводиться видалення попелу з зольника. Верхня частина котла обладнана спеціальною камерою, в якій підігрівається повітря, що подається в топку . Головною особливістю котлів Stropuva є принцип спалювання палива: воно горить не все відразу, а лише в верхньому шарі, товщина якого становить близько 18 см, що і дозволяє домогтися такого тривалого горіння з максимальною тепловіддачею і ККД до 91%. Розподільник повітря поступово під дією власної ваги опускається все нижче і постійно знаходиться на рівні вогнища горіння. Таким чином вогонь не поширюється стихійно вниз і площа нагріву мінімізується, що попереджає появу конденсату і смол. Димові гази високої температури прагнуть покинути котел і рухаються вгору, через топкову камеру, навколо камери підігріву повітря і віддають тепло, яке накопичується в стінках котла і передається теплоносію. Таким чином досягається максимальний рівень теплозйому.
Дана лінійка комплектується електронним блоком управління (контролер і вентилятор «равлик», які регулюють інтенсивність горіння і підтримують задану температуру. Завдяки такому регулюванню не відбувається різких стрибків температури і практично не виробляється непотрібне надлишкове тепло (модуляція потужності становить 10 – 100%).

Stropuva SP программатор Stropuva S-P вентилятор улитка
Контролер управління котлом Вентилятор "равлик"

Для визначення тиску в системі встановлений манометр, що істотно спрощує налаштування котла. При аварійних підвищеннях тиску запобіжний клапан зробить його скидання, забезпечивши безпеку користувача і зберігши цілісність котла. Stropuva позбавлені вибухонебезпечних елементів і тому вони набагато безпечніше котлів, що працюють на газу, дизпаливі або електриці. Навіть багаторазово перевищуючи допустимі навантаження, вибуху котла не відбудеться, корпус тільки стиснеться.
Дизайн котлів Stropuva S10U P відрізняється естетикою і компактністю, їх форма ергономічна, а колір - приємний для ока. Термін гарантійного обслуговування теплообмінника заводом-виробником – 5 років, інших деталей – 2 роки. Компанія Stropuva запевняє, що котел може служити без поломок більше 10 – 15 років з моменту установки! Дане твердження базується на мінімумі теплових навантажень, завдяки плавному нагріванню, постійному зміщенню вогнища горіння, що не допускає перегрів котла, прогорання і утворенню течі. Установку котла повинні виробляти уповноважені на це фахівці, обов'язково повинні бути дотримані всі вимоги і умови, перераховані в технічній інструкції до котлів. Модельний ряд включає котли потужністю 10, 20, 40 кВт.

Переваги

 • тривале горіння одного завантаження палива: 6 – 30 годин на дровах і 24 – 120 годин на вугіллі;
 • зручне автоматичне керування роботою котла завдяки контролеру і нагнітальному вентилятору «равлику»;
 • безпечна конструкція;
 • високий ККД, що досягає 91%;
 • можливість використання великих полін діаметром до 22 – 25 см завдяки об'ємній завантажувальній камері;
 • комфортна експлуатація, проста конструкція;
 • можливість наростити потужність підключивши котли в каскаді;
 • 5 років заводської гарантії на теплообмінник і 2 роки на комплектуючі, включаючи автоматику;

Технічні характеристики універсальних котлів Stropuva SU-P:

Модель котла Stropuva S10U-P Stropuva S20U-P Stropuva S40U-P
Номінальна потужність, кВт 10 20 40
ККД, % 91,6
Умовна опалювана площа, м2 50–100 100–250 200–400
Об'єм камери завантаження, л 120 200 330
Споживана електрична потужність, Вт 20 20 20
Макс. час горіння одного завантаження, доба 4 5 5
Паливо Вугілля, деревина
Вага, кг 196 246 333
Температура води в котлі, оС 85 85 85
Тиск води в котлі, не больше, бар 2 2 2
Клапан збереження тиску, бар 1,5 1,5 1,5
Розміри завантажувального отвору, мм 250х210 260х220 280х240
Діаметр димоходу, мм 180 180 200
Висота, мм 1920 2120 (за спеціальним замовленням 1920) 2120 (за спеціальним замовленням 1920)
Діаметр, мм 450 560 680

Відгуки покупців про Stropuva SU-P

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг