(044) 384-25-65

Pellets Home

твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Пн. - Сб. : 10:00 - 19:00   Нд.: вихідний

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home

твердопаливні котли
№1 в Україні

«PelletsHome» – це команда професіоналів,
які знають все про опалення твердим паливом

Ми завжди готові запропонувати не тільки продаж обладнання, а й комплексні послугиз розрахунку рентабельності проекту, проектні і монтажні роботи по котельні.

Розрахунок вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористуйтесь нашим калькулятором

Твердопаливні котли

Цікава і важлива інформація про котли

Твердопаливний котел може бути вигідний! В останні роки набирають популярність системи опалення, серцем яких є твердопаливні котли. Такі системи опалення мають хорошу економічну ефективність, оскільки паливо для твердопаливних котлів в Україні відносно недороге.

Котли на твердому паливі можуть виступати як основне джерело тепла і забезпечувати повноцінне центральне опалення для більшості приміщень, так і як резервне або допоміжне. Слід зазначити, що існує широке розмаїття потужностей і розмірів, що дозволяє дуже легко підібрати типорозмір котла під будь-який об'єкт.

Для кого вигода? В першу чергу це юридичні особи (різні підприємства, магазини, державні установи). Високі тарифні ставки на опалення газом, електрикою або від тепломережі змушують задуматися про альтернативне опалення. Тверде паливо відносно дешеве і доступне в будь-якому регіоні України, тому терміни окупності в даному сегменті невеликі і в середньому складають 1 – 3 роки (в залежності від існуючих тарифів, потужності і типу котла). Зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть Вам розрахувати економічну вигоду від опалення твердим паливом.

Приватний сектор (заміські будинки, дачі та ін.). Вигода використання твердопаливного котла може полягати в тому, щоб знизити тариф на опалення (в першу чергу стосується великих будинків, будинків з басейнами з підвищеними витратами на гарячу воду і вентиляцію). Також слід зазначити, що котли на твердому паливі – це хороше резервне джерело тепла. Прорвало трубопровід з газом, зламався основний котел, відключили електрику на кілька днів? Якщо у Вас комбінована система опалення з декількома джерелами тепла – це не буде проблемою!

Універсальність використання

Більшість котлів можуть працювати на декількох видах твердого палива. Це дуже зручно і практично, оскільки можна використовувати найбільш дешеве і поширене паливо в Вашому регіоні (наприклад, вугілля, деревина, солома, щепа, пелети, брикет або ін.).

Типи твердопаливних котлів

Існує кілька типів твердопаливних котлів, в залежності від конструкції, принципу роботи, палива і автоматики. Залежно від матеріалу виготовлення вони можуть бути сталеві або чавунні. Всі вони представлені в нашому каталозі, опис для яких можна подивитися в кожній категорії. Найбільш популярні і ефективні котли в Україні – це піролізні котли на деревині, котли тривалого горіння на вугіллі та дровах, дуже зручні і, мабуть, найкомфортніші твердопаливні котли на пеллетах (деревних гранулах).

Більше 1 000 000 котлів на пеллетах працює в країнах Європи!

Це доводить, що пелети (pellets) – це доступне і популярне джерело тепла. Перевагами опалення пелетами є, в першу чергу, комфорт і доступність. Комфорт – значить мінімум часу на обслуговування і повністю автоматична робота. Доступність – на сьогоднішній день існує безліч виробників деревних гранул в Україні. Наша країна – один з найбільших експортерів гранул в країни Європи. Слід також відзначити і позитивні екологічні показники спалювання пелет. Викиди дозволяють використовувати даний тип котлів в будь-якому місці. Більше інформації про пелетні котли і гранулах з деревини ви можете знайти в наших статтях.

Які недоліки у твердопаливних котлів?

Є й деякі мінуси опалення на твердому паливі: твердопаливні котли, як правило, вимагають певного запасу палива, періодичної чистки теплообмінника, а також закладки дров або вугілля в топку. Незважаючи на це, котли на твердому паливі є одним з найбільш недорогих і надійних способів опалення, а також створюють теплу і затишну обстановку в заміському будинку.

Якщо Ви хочете купити твердопаливний котел, рекомендуємо вам отримати консультацію у наших технічних фахівців, які допоможуть оптимально підібрати його тип, потужність і інші параметри.

Показати більше