(044) 384-25-65

Pellets Home
твердотопливные котлы
№1 в Украине

Працюємо : Офіс: пн-пт 09:00-18:00
Консультація: пн-сб 09:00-19:00

(044) 384-25-65
(067) 461-77-49‬

Зворотній дзвінок

Ваші покупки

Ваш кошик порожній!

Pellets Home
твердопаливні котли
№1 в Україні

«PelletsHome» – це команда професіоналів,
які знають все про опалення твердим паливом

Ми завжди готові запропонувати не тільки продаж обладнання, а й комплексні послуги з розрахунку рентабельності проекту, проектні і монтажні роботи по котельні.

Розрахунок вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористуйтесь нашим калькулятором

ДТМ ТУРБО
від 21184 грн.
є на складі
НЕУС КТА
від 17600 грн.
є на складі
5%
STROPUVA S
23266 грн.
є на складі
НЕУС ВІЧЛАЗ
від 21900 грн.
є на складі
5%
Stropuva S-U Універсал
27066 грн.
є на складі
SWaG U
від 26750 грн.
є на складі
KRONAS UNIC
від 22700 грн.
є на складі
5%
Stropuva S IDEAL
30866 грн.
є на складі
KRONAS UNIC NEW
від 26500 грн.
є на складі
5%
Stropuva S-P
28016 грн.
є на складі
Камінна топка KAWMET W1 Herb (18 kW)
від 16023 грн.
є на складі
Чавунна піч Kawmet P7 9,3 kW EKO
від 14083 грн.
є на складі
BEAVER NOVA
від 15580 грн.
є на складі
PANCERPOL TRIO
від 22100 грн.
є на складі
Камінна топка KAWMET W9 (9.8 kW) EKO
від 9606 грн.
є на складі
7%
KAWMET W17 Dekor (16.1 kW) EKO
14023 грн.
є на складі
Камінна топка KAWMET W6 (13.7 kW)
від 10275 грн.
є на складі
Камінна топка KAWMET W15 (9.4 kW) EKO
від 11552 грн.
є на складі
7%
KAWMET W13 (9.5 kW)
9414 грн.
є на складі
Бункер для пелет ALTEP
від 9300 грн.
є на складі

PELLETSHOME – опалення твердопаливними котлами

PELLETSHOME пропонує відмінні рішення в сфері опалення твердим паливом в поєднанні з поновлюваними джерелами тепла і правильним обслуговуванням. Такий комплекс послуг дає найкращий економічний ефект і комфорт від опалення біомасою (дровами, вугіллям, брикетами, пелетами і т.д.).

Ми є не тільки продавцями такої продукції, але і можемо побудувати всю систему опалення з нуля, налаштувати її роботу і забезпечити гарантійним та сервісним обслуговуванням. Що, погодьтеся, є дуже важливим аспектом, оскільки неправильно налаштований і підключений опалювальний прилад не тільки не зігріє вас, а й принесе як мінімум неприємні клопоти, а в гіршому випадку – небезпеку для вашого будинку.

В каталозі PELLETSHOME представлений досить широкий асортимент продукції, який підійде як для побутового, так і для комерційного сектора. До побутового сектору відносяться приватні будинки і котельні, гаражі і т.п. До комерційного – склади, СТО, магазини, ресторани, готелі і т.д. Але основними напрямками нашої роботи є продаж і монтаж систем, «серцем» яких є побутові і промислові твердопаливні котли. Такі опалювальні прилади можуть працювати на різних видах палива: дровах, пеллетах, паливних брикетах, вугіллі, трісці та ін. Крім того, існує кілька типів котлів: піролізні, традиційні (на вугіллі та дровах), тривалого горіння, з автоматичною подачею палива (на пеллетах і брикетах), котли-плити та ін. Решта категорій каталогу є супутніми:

Водонагрівачі та ємності забезпечують користувача гарячою водою для побутових потреб і акумулюють теплову енергію. Для кожної системи підбирається певний тип, обсяг і конфігурація. Найбільш популярними і оптимальними в усіх відношеннях є марки Drazice і Galmet.

Додатковими і важливими елементами для побудови системи є циркуляційні насоси для теплоносія, димарі з нержавіючої сталі, різні контролери, батареї і запірна арматура.

Крім основних джерел тепла і різного устаткування в котельні, для додавання затишку і тепла в кожному будинку, можуть встановлюватися камінні дров'яні топки або пелетні печі. Вони відрізняються різноманітністю дизайнів і форм, є як класичні моделі, так і ультрасучасні. Серед усього асортименту можна підібрати найбільш підходящий варіант, який ідеально впишеться в конкретний інтер'єр.

Також слід звернути увагу на те, що такі котли і каміни, а також їх димохідні системи потребують регулярного обслуговування. Несвоєчасне очищення і профілактика котлових і димохідних систем призводить до їх виходу з ладу та зниження ефективності роботи. Щоб уникнути таких неприємностей в категорії з аксесуарами доступні різні шомпольні щітки, хімічні засоби для видалення смоли і сажі, ущільнювальні шнури і інший необхідний інструмент для чищення. Виробники TOPBRUSH s.r.o і Hansa Flame є одними з лідируючих в цьому сегменті.

І пам'ятайте, що разом з обладнанням ви купуєте наш досвід, а його вартість в більшості випадків безцінна!

Показати більше