Набір для чистки димоходу Hansa Tornado (Литва)

Новий

Склад: гнучкі нейлонові ручки (6 шт. по 1 метру), нейлонова щітка (діаметр 45 см), шестикутний ключ, наконечник дрилі, поліетиленова плівка (120х130 см), інструкція з експлуатації. 

HANSA(Литва)

Детальніше

3 480,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Представляємо вашій увазі Hansa Торнадо - надійний і ефективний набір для чистки димоходу, що дуже легко збирається!

Він дозволяє швидко і легко самостійно чистити димохід. Дбаючи за своєю димохідною системою і періодично використовуючи Торнадо, ви збільшите ефективність роботи вашого котла, а також забезпечите свій будинок від загрози виникнення пожежі.

У набір Торнадо входять гнучкі складні ручки (6 шт. по 1 метру), роторна нейлонова щітка (діаметром 45 см), шестикутний ключ, наконечник дрилі і поліетиленова плівка (120х130 см).

Додатково вам знадобляться: захисні рукавички, захисні окуляри, скотч, електродриль і пилосос.

Набір Hansa Tornado має цілий ряд переваг:

  • Можливість чищення димоходу знизу без ризиків для здоров'я
  • Можливість багаторазового використання
  • Легкість застосування без необхідності виклику фахівця
  • Підходить для будь-яких типів і форм димоходів (круглих, квадратних, овальних, вигнутих під 45 і 90 градусів)
  • Велика потужність завдяки використанню дрилі
  • Не шкодить і не дряпає металеві поверхні
  • Легко збирається та розбирається

Роторна щітка Торнадо працює шляхом приєднання до ручок і будь-якої електричної дрилі. При підключенні до дрилі щітка може обертатися від декількох сотень до декількох тисяч обертів на хвилину (в залежності від потужності дрилі). Щетина щітки має спеціальну форму, яка за допомогою потужної обертальної сили видаляє навіть найскладніші відкладення всередині димоходу.

Набір Hansa Tornado підходить для будь-яких типів димоходів.

Hansa Tornado

Гнучкість і міцність нейлонових щетинок дозволяє Торнадо адаптуватися і підлаштовуватися під структуру і форму всіх типів димоходів і димохідних труб. Також Торнадо працює краще і надійніше щіток з металу, так як не дряпає металеві поверхні труб.

Щітка і ручки Торнадо виготовлені з нейлону, роблячи їх дуже гнучкими, еластичними і хімічно стійкими. Нейлонові ручки мають відмінний градус гнучкості, дозволяючи їм проникати в будь-які сложнодоступні місця навіть під кутом в 45 і 90 градусів

Очищати комин за допомогою Торнадо можна як знизу, так і зверху. Торнадо працює набагато ефективніше, ніж традиційні щітки для чищення димоходу. Від вас вимагається лише електрична дриль, все інше ви отримаєте в наборі Торнадо.

Зазвичай очищення димоходу являє собою складний і виснажливий процес, який вимагає терпіння і правильного обладнання. Але тепер ви можете зробити це самостійно без будь-яких спеціальних знань і численних інструментів. Використовуючи цей роторний набір Торнадо ви можете зробити чистку легкою та ефективною.

Hansa Tornado

Більш наочно ознайомитися з тим, як користуватися роторним набором Tornado для чищення димоходів можна на наступному відео.

Написати відгук

Набір для чистки димоходу Hansa Tornado (Литва)

Набір для чистки димоходу Hansa Tornado (Литва)

Склад: гнучкі нейлонові ручки (6 шт. по 1 метру), нейлонова щітка (діаметр 45 см), шестикутний ключ, наконечник дрилі, поліетиленова плівка (120х130 см), інструкція з експлуатації. 

Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі