Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

1 Відгук(ів)

Новий

Порошок для видалення сажі. Фасовка: пакет 1 кг. 

Spalsadz (Польша)

Детальніше

112,00 грн

з податком

140,00 грн з податком

розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Засіб для догляду за котлами і камінами SPALSADZ є каталізатором, що сприяє повному спалюванню сажі та смолистих речовин. Використовується в якості добавки до твердого палива .
1-2 кг каталізатора SPALSADZ на 1 тонну палива при систематичному використанні призводить до повного знищення відкладень в котлі або каміні і економії палива до 20 %. Також це сприяє збільшенню терміну служби і підвищенню ефективності роботи опалювальної установки.
Завдяки застосуванню SPALSADZ, проходить повне вигоряння сажі та коксового дріб'язку, видалення неспалених вуглеводнів, окису вуглецю (окислюється до двоокису вуглецю). Це, в свою чергу, призводить до зміни складу і властивостей шару відкладень, який стає менш щільним і осідає. А новий шар відразу ж вигорає і залишає стінки котла чистими. Відомо, що кожен міліметр осаду на стінках котла підвищує витрату палива на 10 %.
В результаті, скорочуються роботи з очищення котла. Вам потрібно буде тільки видаляти золу із задньої частини котла. Зникає необхідність чистити стінки котла, нагрівальні елементи .

Застосування:
Порошок Spalsadz насипається на паливо (або ж можна завернути його в папір і покласти в топку) в наступних пропорціях: 1 – 2 столові ложки (біля 20 г) порошку на кожні 10 кг палива. В залежності від типу палива можна використовувати засіб через кожне третє розпалювання. Про ефективність процесу і правильність дозування свідчить полум'я (молочний колір диму). 

Оцінка 
2016-04-26

сажотрус

Покористувавася місяць, щоб з дровяного котла і з комина злетіли нагар та сажа. Результат розчарував - в котлі тако-сяко, а от з комином взагалі прийшлось майструвати гирьку, щітку і лізти на дах. Тяга пропала майже взагалі. Після механічної прочистки комина витягнув відро шлаку а не сажі, причому шлак прийшлось пробивати

  • 1 із 1 вважають відгук корисним.

Напишіть свій відгук !

Написати відгук

Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

Порошок для видалення сажі. Фасовка: пакет 1 кг. 

Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі