Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

9 Відгук(ів)

Новий

Фасовка: 1 кг. Порошок для видалення сажі. 

Spalsadz (Польша)

Детальніше

170,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Засіб для догляду за котлами і камінами SPALSADZ є каталізатором, що сприяє повному спалюванню сажі та смолистих речовин. Використовується в якості добавки до твердого палива .
1-2 кг каталізатора SPALSADZ на 1 тонну палива при систематичному використанні призводить до повного знищення відкладень в котлі або каміні і економії палива до 20 %. Також це сприяє збільшенню терміну служби і підвищенню ефективності роботи опалювальної установки.
Завдяки застосуванню SPALSADZ, проходить повне вигоряння сажі та коксового дріб'язку, видалення неспалених вуглеводнів, окису вуглецю (окислюється до двоокису вуглецю). Це, в свою чергу, призводить до зміни складу і властивостей шару відкладень, який стає менш щільним і осідає. А новий шар відразу ж вигорає і залишає стінки котла чистими. Відомо, що кожен міліметр осаду на стінках котла підвищує витрату палива на 10 %.
В результаті, скорочуються роботи з очищення котла. Вам потрібно буде тільки видаляти золу із задньої частини котла. Зникає необхідність чистити стінки котла, нагрівальні елементи .

Застосування:
Порошок Spalsadz насипається на паливо (або ж можна завернути його в папір і покласти в топку) в наступних пропорціях: 1 – 2 столові ложки (біля 20 г) порошку на кожні 10 кг палива. В залежності від типу палива можна використовувати засіб через кожне третє розпалювання. Про ефективність процесу і правильність дозування свідчить полум'я (молочний колір диму). 

Оцінка 
2016-11-25

Почав текти димохід

Після використання почало текти з димоходу

  Оцінка 
  2016-11-14

  Дозировка - 20 г на 10 кг

  І часто ви зважуєте дрова перед розпалом? Маразм.

   Оцінка 
   2016-01-13

   Пеллетник

   Использую в пеллетном котле Будерус ибо специальные пеллеты дорогие. Засыпаю в горелку при розжиге, либо прямо в работающую горелку но тогда заворачиваю в бумагу. Результат применения виден невооруженным взглядом. Котел чистится намного легче, чистку произвожу реже, про деготь в котле можно забыть. На 1 т пеллет у меня ушло примерно 0.5кг.

    Оцінка 
    2015-11-04

    Засіб для чищення котла SPALSADS

    Минолого опалювального сезону користувався даним засобом на тиждень вкидав до палива 2-3 рази по20-30гр, як по мені найкращий варіант поєднання ціни і ефекту дії "дешево сердито"

    • 1 із 1 вважають відгук корисним.
    Оцінка 
    2015-10-24

    По Стропуве

    Насыпайте в топку при загрузке топлива! Дозировка 20 грамм или около 2 столовых ложки на каждых 10 кг топлива. В топку котла Стропува входит около 40-50 кг, то есть при загрузке топлива пошарово 4 раза насыпаете Spalsadz. Повторяете раз в три растопки (при влажных или сосновых дровах, или при использовании котла на температуре ниже 70 градусов рекомендуется использовать химию каждый раз). Можете насыпать прямо на топливо или заворачивать в бумагу.

    • 1 із 1 вважають відгук корисним.
    Оцінка 
    2015-10-18

    Садпал

    Пользуюсь ТТ котлом 1 неделю. Чугунный РОДА на 21 КВт. Котел новый.Дымоход нержавейка новый, все сделал под этот котел.Стал использовать брикеты, бросаю садпал по 0,5-1 столовой ложке, практически на каждую топку.Потом стал топить 2 дня всяким хламом дровяным.Опыта пользования ТТ котлом и чистки дымохода у меня нет.Но на, что обратил внимание. Примерно через 3 дня использования в круглосуточном режиме на улице из дымохода-8-метров летит сажа, прямо лоскуты до 5-7 см. в длину. Я открыл нижнюю крышку дымохода, а там прямо лоскуты сажи лежат. Внутри топки смолы нет, просто, как небольшой песок на стенках. Почистил ершиком и все. От Садпала синее пламя. Думая он помогает. Но опять прошу учесть, что это новое для меня занятие-топить ТТ котел.

    • 1 із 1 вважають відгук корисним.
    Оцінка 
    2015-10-14

    Чистка камеры горения.

    Скажите, пожалуйста, куда сыпать средство? У меня котел СТРОПУВА,

     Оцінка 
     2014-11-28

     Дозировка

     Использование:
     При растопке насыпаете около 20 г порошка (2 столовые ложки) на каждые 10 кг топлива. На 1000 кг топлива 1-2 упаковки сажоудалителя

     • 1 із 1 вважають відгук корисним.
     Оцінка 
     2014-11-25

     дозеровка

     не понятна суть самой дозеровки!

      Напишіть свій відгук !

      Написати відгук

      Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

      Засіб для догляду за котлами і коминами SPALSADZ (Польща)

      Фасовка: 1 кг. Порошок для видалення сажі. 

      Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі