Поліно-сажотрус Hansa, 1,1 кг (Литва)

Новий

Кількість в упаковці: 1 шт.  

HANSA(Литва)

Детальніше

245,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Призначений:

  • Для обігрівальних котлів
  • Для камінів відкритого типу
  • Для цегляних і металевих димохід них труб
  • Для печей , плит
  • для грубок
  • Для камінів закритого типу

Принцип горіння деревини

Всі ми знаємо, що горіння - це хімічна реакція окислення. При горінні деревини відбувається реакція між нею і киснем. За фактом горить не сама деревина, а целюлоза і лігнін, які входять до її складу, таким чином відбувається піроліз. При піролізі виділяються горючі гази, а саме водень, монооксид вуглецю, метан, які відразу спалахують. Це займання призводить до подальшого розкладання деревини. Синє полум'я утворюється завдяки виділенню токсичного монооксиду вуглецю. Білий дим утворюється завдяки виділенню водяної пари, а чорний - дрібнодисперсного вуглецю (сажі) і креозоту, який входить до складу деревини. Також в результаті піролізу утворюється вугілля, яке вже не горить відкритим полум'ям, він тільки тліє і вступає в реакцію з киснем, виділяючи водяні пари і діоксид вуглецю.

З усього перерахованого вище сажа і креозот якраз і являють собою найбільшу небезпеку і шкоду. Водяні пари, які утворюються при горінні деревини, "склеюють" їх і не дають згоріти. Так як ці липкі частинки сажі мають велику вагу, то вони не можуть полетіти разом з димом і осідають на деталях опалювальних апаратів, а також в димоходах, утворюючи смолисті відкладення. Навіть незначна кількість такого нальоту перешкоджає нормальній роботі приладу і призводить до ряду негативних наслідків: зниження ефективності роботи котла, зменшення терміну експлуатації приладу, поява корозії деталей, а також можливість виникнення пожежі в димоході.

Склад

Суміш спеціальних кристалів. Частина з них працює як каталізатор і перетворює сажу деревини в горючі гази, інша частина - виділяє гази при високій температурі, які потім вступають в реакцію зі смолистими відкладеннями, руйнуючи їх структуру. Все це призводить до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сухішою і тендітнішою, обсипається, руйнується і згоряє.

Етапи роботи очищувача димоходу Hansa

1 . Покриття деталей опалювального приладу і димоходу смолистими відкладеннями.
2 . Очищувач Hansa покриває шар цього нальоту активними газами.
3 . У результаті впливу активних газів смола висихає, стає крихкою і руйнується.
4 . Ефект очищувача димоходу триває кілька днів.

hansahansahansahansa

Інструкція з використання поліна-сажотрус Hansa, 1,1 кг
Використовується кожні 30 днів. Дістаньте з коробки поліно-сажотрус, розгортати паперову упаковку не потрібно. Покладіть поліно в ще гарячу топку і підпаліть обидва кінці упаковки, залиште горіти.  

Написати відгук

Поліно-сажотрус Hansa, 1,1 кг (Литва)

Поліно-сажотрус Hansa, 1,1 кг (Литва)

Кількість в упаковці: 1 шт.  

Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі