Ефективний очищувач димоходу Hansa, 1 кг (Литва)

3 Відгук(ів)

Новий

Вага: 1кг. 

HANSA(Литва)

Детальніше

240,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Призначений:

 • Для обігрівальних котлів
 • Для камінів відкритого типу
 • Для цегляних і металевих димохід них труб
 • Для печей , плит
 • для грубок
 • Для камінів закритого типу

Принцип горіння деревини

Всі ми знаємо, що горіння - це хімічна реакція окислення. При горінні деревини відбувається реакція між нею і киснем. За фактом горить не сама деревина, а целюлоза і лігнін, які входять до її складу, таким чином відбувається піроліз. При піролізі виділяються горючі гази, а саме водень, монооксид вуглецю, метан, які відразу спалахують. Це займання призводить до подальшого розкладання деревини. Синє полум'я утворюється завдяки виділенню токсичного монооксиду вуглецю. Білий дим утворюється завдяки виділенню водяної пари, а чорний - дрібнодисперсного вуглецю (сажі) і креозоту, який входить до складу деревини. Також в результаті піролізу утворюється вугілля, яке вже не горить відкритим полум'ям, він тільки тліє і вступає в реакцію з киснем, виділяючи водяні пари і діоксид вуглецю.

З усього перерахованого вище сажа і креозот якраз і являють собою найбільшу небезпеку і шкоду. Водяні пари, які утворюються при горінні деревини, "склеюють" їх і не дають згоріти. Так як ці липкі частинки сажі мають велику вагу, то вони не можуть полетіти разом з димом і осідають на деталях опалювальних апаратів, а також в димоходах, утворюючи смолисті відкладення. Навіть незначна кількість такого нальоту перешкоджає нормальній роботі приладу і призводить до ряду негативних наслідків: зниження ефективності роботи котла, зменшення терміну експлуатації приладу, поява корозії деталей, а також можливість виникнення пожежі в димоході.

Склад

Суміш спеціальних кристалів. Частина з них працює як каталізатор і перетворює сажу деревини в горючі гази, інша частина - виділяє гази при високій температурі, які потім вступають в реакцію зі смолистими відкладеннями, руйнуючи їх структуру. Все це призводить до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сухішою і тендітнішою, обсипається, руйнується і згоряє.

Етапи роботи очищувача димоходу Hansa

1 . Без використання очищувач димохід і внутрішні деталі котла покриваються шаром шлакових і сажових відкладень.
2 . Очищувач Hansa покриває шар цього нальоту активними газами.
3 . У результаті впливу активних газів смола висихає, стає крихкою і руйнується.
4 . Ефект очищувача димоходу триває кілька днів.

удалитель сажи hansaудалитель сажи hansaудалитель сажи hansaудалитель сажи hansa

Інструкція з використання ефективного очищувача димоходу Hansa, 1 кг
Перед тим, як розпалити вогонь, засипте 1 або 2 мірних ковша (для опалювальних приладів до 18-20 кВт і більше 18-20 кВт відповідно) в котел або інший опалювальний прилад. Спочатку слід використовувати очищувач при кожному розпалюванні вогню. Після 10 разу можна використовувати його через кожні 4-5 разів.  

Оцінка 
2017-02-05

Рекомендую

За допомогою цього засобу зміг видалити смолу з теплообмінника. На банці написані дози засобу для котлів до 20 квт і від 20 квт, я кинув подвійну дозу для свого котла, поставив трохи вище температуру, після догорання палива лишився лище рихлий нальот, який я легко зняв щіткою. Тепер не запускаю котел, кидаю періодично хімію в топку і котел не заліплюється смолою.

  Оцінка 
  2016-11-10

  Рекомендую!

  Отличное средство! Реально работает. Отдельное спасибо за работу. Молниеносное обслуживание на высшем уровне!!!!

   Оцінка 
   2016-10-07

   Дуже ефективний очищувач

   Маю досвід користування польськими засобами Садпал і Спалсадз. Цей ефективніший, його розхід менший плюс має зручнішу упаковку з мірною ложкою. Рекомендую.

   • 1 із 1 вважають відгук корисним.

   Напишіть свій відгук !

   Написати відгук

   Ефективний очищувач димоходу Hansa, 1 кг (Литва)

   Ефективний очищувач димоходу Hansa, 1 кг (Литва)

   Вага: 1кг. 

   Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі