Професійні контролери Atmosfera® для геліосистем серії SR (Україна)

Новий

Для управління геліосистемами.

Atmosfera® (Украина)

Детальніше

0,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Професійні контролери для геліосистем створені для контролю безперебійної роботи геліосистем, мають безліч функцій. Автоматично керують часом роботи системи, завдяки чому економиться електроенергія і забезпечується додаткове вироблення теплової енегріі. Герметичні і міцні, можливість браку мінімізована численними тестами.

– моноблочні контролери для геліосистем, які працюють під тиском (замкнутий контур).
Для управління і роботи зі стандартною гідравлічною схемою підключення (бак накопичувач і геліосистема) підійдуть контролери серії СК208С, СК530С8/СК530С8Q. Виходячи зі складності системи і вимог до неї, користувач може підібрати контролер з наявністю додаткових функцій, таких як підрахунок кількості теплової енергії, управління швидкістю обертання циркуляційного насоса і т.п. Також виробник пропонує контролери моделей СК618, СК988С1, СК728С1, які підтримують 10–42 стандартних гідравлічних схем, що дозволяє управляти системами, які складаються з декількох споживачів, в т.ч. до трьох накопичувальних баків, басейнів та ін.

– контролери з виносним дисплеєм для геліосистем під тиском.
Безсумнівний плюс контролерів СК868С9/СК868С9Q, СК528 – можливість окремої установки силової частини (підведення дротів живлення і температурних датчиків) і дисплея управління. Таким чином користувач має можливість помістити контактно–силову частину контролера в місці, максимально зручному для монтажу, сервісу і т.д. (топкова, котельня), а дисплей управління, відповідно до власних побажань, наприклад, в спальні, ванній кімнаті і т.п. Модель СК528 оснащена двома рівноправними мобільними дисплеями, які передають дані по радіоканалу, а в моделях СК868С9/СК868С9Q використано класичне з'єднання за допомогою проводів. Ще однією відмінністю моделей є набори додаткових функцій.


– контролери для геліосистем під тиском з можливістю віддаленого доступу і записом даних.
Безсумнівний плюс контролерів СК1128, СК1168, СК1188 – функція підключення до мережі Internet, що дозволяє віддалено настроювати і управляти системою, а також передавати дані. Вся інформація, стосовно роботи геліосистеми може бути записана на зовнішню карту пам'яті (SD карту). У комплекті йде програмне забезпечення, що дозволяє користувачеві за допомогою обробки даних отримувати інформацію про роботу системи за певний проміжок часу.

– контролери для термосифонних геліосистем.
Користувачам пасивних термосифонних систем без тиску (Atmosfera® RNB–Нерж і Atmosfera® RNB–Емаль) підійдуть контролери СК500 і СК601. Якщо ж ви власник геліосистеми Atmosfera® RPB–HeatPipe, зверніть увагу на контролер СК609, створений для управління термосифонними системами, що працюють під тиском з вакуумними трубками heat–pipe. Використання контролерів підвищує комфорт управління геліосистемою для конкретного споживача, завдяки можливості більш точного і гнучкого налаштування.

Написати відгук

Професійні контролери Atmosfera® для геліосистем серії SR (Україна)

Професійні контролери Atmosfera® для геліосистем серії SR (Україна)

Для управління геліосистемами.

Запчастини, комплектуючі, аксесуари