Пелетний котел Termomont TOBY 12H (Сербія)

Новий

Потужність: 12 кВт. Паливо: пелети. 

Termomont (Сербия)

Детальніше

  • Электронная

0,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Пелетний котел зі скляними дверцятами TOBY 12H призначений для спалювання пелет, досягає рівня ефективності в 94% і має низьку температуру вихідних газів (менше 160 ° C). Котел оснащений циркуляційним насосом, клапаном безпеки і розширювальним баком.
TOBY 12H управляється за допомогою РК дисплея. Контроль за горінням здійснюється шляхом автоматичного зменшення кількості пелет в разі збільшення різниці між бажаною температурою і досягнутою. Запалювання котла, запуск і вимикання повністю автоматизовані.
Потік повітря в котлі повністю контролюється вентилятором, так як камера повністю герметична. Оптимальне спалювання досягається завдяки контролю за кількістю повітря в камері спалювання.
Матеріал котла Termomont TOBY 12H - сталь. Товщина сталевих панелей в камері згоряння 5 мм, решта частини мають товщину 4 мм.
Пелети подаються в котел внутрішнім шнеком в бункері. Звідти пелети подаються зверху в камеру згоряння, куди вони вільно падають в позначену область плавлення. Області зберігання і плавлення фізично розділені термостатом безпеки для запобігання випадкового загоряння. Також всередині камери згоряння знаходиться сенсор тиску - при відкритті дверцят цей сенсор реагує і припиняє процес подачі пелет. На боці камери згоряння знаходиться противибухових дверцята безпеки.
Догляд та чистка котла скорочені до мінімуму порівняно з просто твердопаливними котлами і відбувається один раз на тиждень у разі використання якісних пелет і беззаперечного слідування інструкції.

Схема котла TOBY 12H

Схема котла TOBY 12H

Технічні характеристики TOBY 12H:

 
Номінальна потужність, кВт12
Діапазон потужності, кВт5–14
Вага, кг165
Вихід димоходу, мм80
Об'єм бункера для пелет, кг15
Об'єм води, л40
ККД, %92
Ширина, мм565
Висота, мм1440–1465
Глибина, мм810


 

Написати відгук

Пелетний котел Termomont TOBY 12H (Сербія)

Пелетний котел Termomont TOBY 12H (Сербія)

Потужність: 12 кВт. Паливо: пелети. 

Пелетні котли з автоматичною подачею палива