Двокамерний котел Burnit CombiBurn DC A (Болгарія)

Новий

Потужність: 30 кВт; Паливо для автоматичного завантаження: деревні пелети, фруктові кісточки; Паливо для ручного завантаження: дрова, деревні брикети, вугілля.

Burnit (Болгария)

Детальніше

  • Электронная

0,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Котли Burnit CombiBurn DC A оснащені контролером, який управляє процесом розпалу й паливоподачі, системою самоочищення пальника (1–4 рази за 24 години), видаленням золи в спеціальний контейнер, функціонуванням циркуляційного насоса центрального опалення та постачання гарячої води, роботою термостата і таймера. Вентилятор пальника оптімізуруют процес горіння. При використанні верхньої камери згоряння застосовується ручний режим управління.
Котли Burnit CombiBurn DC A обладнані двома камерами згоряння. Нижня камера оснащена пальником для спалювання деревних пелет. Між верхньою та нижньою камерами встановлена димогарна решітка, над якою знаходиться решітка металева, яка пристосована для спалювання дров, деревних брикетів і вугілля.
Стежити за процесом горіння користувач може через оглядове вікно. Паливний бункер котлів Burnit CombiBurn DC A мобільний: він може бути розташований з лівого або з правого боку котла. Простоту обслуговування забезпечує рухливий контейнер, куди транспортний шнек скидає сажу і золу. Доступ для очищення також забезпечується двома ревізійними дверцятами. Теплообмін значно поліпшується завдяки трьохходовому шляху димових газів.
В якості захисних пристроїв в котлах Burnit CombiBurn DC A використані десятіамперний запобіжник, запобіжний же теплообмінник і термостатичний захист, який припиняє подачу пеллет в пальник при нагріванні поверхні лотка до 80°С, про що додатково сигналізує контролер. При виникненні зворотного полум'я в механізмі шнека, запобіжний клапан, з'єднаний з водним резервуаром, подає воду через перехідний фланець безпосередньо в бункер і механізм шнека, тим самим запобігаючи самозаймання палива.
ККД котлів Burnit CombiBurn DC A до 89%. Вони мають свідоцтво про відповідність з нормою EN 303–5 клас 5.

Схема котлів Burnit CombiBurn DC A

котел на дровах, угле, пеллтах

котел на дровах, угле, пеллетах

Технічні характеристики котла Burnit CombiBurn DC A:

Потужність котла, кВт30
Потужність пелетного пальника, кВт35
Площа опалюваного приміщення, м²150–300
Об'єм теплообмінника, л113
Об'єм завантажувальної камери, л72
Ємність бункера для пелет, л96
Ємність бака для води, л10
Діапазон регулювання температури, °C65–85
Робочий тиск води, бар3
Переріз димохода, Ø152
Розміри котла:        
Висота, мм1600
Ширина, мм1320
Глибина, мм1070
Вага котла, кг400


Галан Очаг акция

Написати відгук

Двокамерний котел Burnit CombiBurn DC A (Болгарія)

Двокамерний котел Burnit CombiBurn DC A (Болгарія)

Потужність: 30 кВт; Паливо для автоматичного завантаження: деревні пелети, фруктові кісточки; Паливо для ручного завантаження: дрова, деревні брикети, вугілля.

Пелетні котли з автоматичною подачею палива