-10% Stropuva SU-P

Stropuva SU-P універсальний котел з контролером і вентилятором (Україна)

Новий

Stropuva SU-P

Модельний ряд: Stropuva S10U-P – 10 кВт, Stropuva S20U-P – 20 кВт, Stropuva S40U-P – 40 кВт; Паливо: деревина, вугілля, брикет (універсальні котли); Горіння: до 5 діб.

Stropuva(Литва)

Детальніше

 • Вентилятор + контроллер

26 001,00 грн

з податком

28 890,00 грн з податком

розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Універсальна версія котлів тепер доступна з контролером і вентилятором «равликом» під назвою Stropuva S-U P!

Твердопаливні котли є чудовою альтернативою або ж доповненням до газових, електричних і дізтоплівних котлів. Це пов'язано з цінами і доступністю палива, високою ефективністю і надійністю цих котлів. Найчастіше здається, що з його використанням пов'язано багато часу і сил, необхідних для постійної закладки палива, але зараз, завдяки сучасним розробкам, це не так. Дані універсальні твердопаливні котли тривалого горіння позбавлені недоліків у вигляді постійних чергувань біля опалювального приладу для підкидання палива, необхідність покупки акумулюючої ємності, нескінченного очищення котла від попелу і сажі. Все це завдяки технології горіння палива в даних котлах «зверху-вниз» і використання електронного блоку управління.

Особливості і відмінності від попередніх моделей:

 • Відсутність біметалічного регулятора тяги;
 • Наявність вентилятора "равлика";
 • Наявність електронного пульта управління (програматора);
 • Відмінність від котлів Stropuva IDEAL – немає розподільника повітря для пелет;
 • Покраска звичайна – не «шагрень»;
 • Не комплектується совком и кочергою.

Універсальний котел Stropuva S10U–P може опалити від 50 до 100 м², Stropuva S20U–P від ​​100 до 250 м², і модель Stropuva S40U–P відповідно від 100 до 250 м² площі житлового чи комерційного приміщення. Можлива робота котла як у відкритій, так і закритій опалювальній системі, вода в якій циркулює природним шляхом або примусово. Може працювати спільно з бойлерами, обігрівачами, системою «тепла підлога». Також можна підключити декілька котлів каскадом, що дасть такі переваги як стабільність роботи завдяки незалежності котлом один від одного, збільшення ефективності. Необхідно щомісяця проводити обслуговування котла у вигляді чищення золи.

Конструктивні особливості і принцип роботи котлів Stropuva S-U P

Для візуалізації конструкції даних котлів уявіть собі пару циліндрів різного розміру, менший з яких вставлений в більший. Зазор між ними заповнює теплоносій. Більший циліндр оточений шаром теплоізоляції, що запобігає тепловтратам. На корпусі котла є завантажувальний люк, отвір для приєднання димоходу і дверцята, через які проводиться видалення попелу з зольника. Верхня частина котла обладнана спеціальною камерою, в якій підігрівається повітря, що подається в топку . Головною особливістю котлів Stropuva є принцип спалювання палива: воно горить не все відразу, а лише в верхньому шарі, товщина якого становить близько 18 см, що і дозволяє домогтися такого тривалого горіння з максимальною тепловіддачею і ККД до 91%. Розподільник повітря поступово під дією власної ваги опускається все нижче і постійно знаходиться на рівні вогнища горіння. Таким чином вогонь не поширюється стихійно вниз і площа нагріву мінімізується, що попереджає появу конденсату і смол. Димові гази високої температури прагнуть покинути котел і рухаються вгору, через топкову камеру, навколо камери підігріву повітря і віддають тепло, яке накопичується в стінках котла і передається теплоносію. Таким чином досягається максимальний рівень теплозйому.
Дана лінійка комплектується електронним блоком управління (контролер і вентилятор «равлик», які регулюють інтенсивність горіння і підтримують задану температуру. Завдяки такому регулюванню не відбувається різких стрибків температури і практично не виробляється непотрібне надлишкове тепло (модуляція потужності становить 10 – 100%).

Stropuva SP программаторStropuva S-P вентилятор улитка
Контролер управління котломВентилятор "равлик"

Для визначення тиску в системі встановлений манометр, що істотно спрощує налаштування котла. При аварійних підвищеннях тиску запобіжний клапан зробить його скидання, забезпечивши безпеку користувача і зберігши цілісність котла. Stropuva позбавлені вибухонебезпечних елементів і тому вони набагато безпечніше котлів, що працюють на газу, дизпаливі або електриці. Навіть багаторазово перевищуючи допустимі навантаження, вибуху котла не відбудеться, корпус тільки стиснеться.
Дизайн котлів Stropuva S10U P відрізняється естетикою і компактністю, їх форма ергономічна, а колір - приємний для ока. Термін гарантійного обслуговування теплообмінника заводом-виробником – 5 років, інших деталей – 2 роки. Компанія Stropuva запевняє, що котел може служити без поломок більше 10 – 15 років з моменту установки! Дане твердження базується на мінімумі теплових навантажень, завдяки плавному нагріванню, постійному зміщенню вогнища горіння, що не допускає перегрів котла, прогорання і утворенню течі. Установку котла повинні виробляти уповноважені на це фахівці, обов'язково повинні бути дотримані всі вимоги і умови, перераховані в технічній інструкції до котлів. Модельний ряд включає котли потужністю 10, 20, 40 кВт.

Переваги універсальних котлів Stropuva SU P з контролером і вентилятором:

 • тривале горіння одного завантаження палива: 6 – 30 годин на дровах і 24 – 120 годин на вугіллі;
 • зручне автоматичне керування роботою котла завдяки контролеру і нагнітальному вентилятору «равлику»;
 • безпечна конструкція;
 • високий ККД, що досягає 91%;
 • можливість використання великих полін діаметром до 22 – 25 см завдяки об'ємній завантажувальній камері;
 • комфортна експлуатація, проста конструкція;
 • можливість наростити потужність підключивши котли в каскаді;
 • 5 років заводської гарантії на теплообмінник і 2 роки на комплектуючі, включаючи автоматику;

Технічні характеристики універсальних котлів Stropuva SU-P:

Модель котлаStropuva S10U-PStropuva S20U-PStropuva S40U-P
Номінальна потужність, кВт102040
ККД, %91,6
Умовна опалювана площа, м250–100100–250200–400
Об'єм камери завантаження, л120200330
Споживана електрична потужність, Вт202020
Макс. час горіння одного завантаження, доба455
ПаливоВугілля, деревина
Вага, кг196246333
Температура води в котлі, оС858585
Тиск води в котлі, не больше, бар222
Клапан збереження тиску, бар1,51,51,5
Розміри завантажувального отвору, мм250х210260х220280х240
Діаметр димоходу, мм180180200
Висота, мм19202120 (за спеціальним замовленням 1920)2120 (за спеціальним замовленням 1920)
Діаметр, мм450560680

Написати відгук

Stropuva SU-P універсальний котел з контролером і вентилятором (Україна)

Stropuva SU-P універсальний котел з контролером і вентилятором (Україна)

Stropuva SU-P

Модельний ряд: Stropuva S10U-P – 10 кВт, Stropuva S20U-P – 20 кВт, Stropuva S40U-P – 40 кВт; Паливо: деревина, вугілля, брикет (універсальні котли); Горіння: до 5 діб.

Котли тривалого горіння