Акція! Stropuva S-P

Stropuva S-P дров'яної котел з програматором і вентилятором (Україна)

Новий

Stropuva S-P акція на котли

Модельний ряд: Stropuva S10–P – 10 кВт, Stropuva S20–P – 20 кВт, Stropuva S40–P – 40 кВт; Паливо: деревина, брикет, відходи з деревини; Горіння: до 30 годин. Гарантія 6 років.

Stropuva(Литва)

Детальніше

 • Электронная
 • Вентилятор + контроллер

23 550,50 грн

з податком

24 790,00 грн з податком

розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Новинка! Дров'яні котли тривалого горіння Stropuva S-P з вентилятором "равликом" і контролером (без бітермічного механічного регулятора).

Особливості і відмінності від попередніх моделей:

 • Відсутність біметалічного регулятора тяги;
 • Наявність вентилятора "равлика";
 • Наявність електронного пульта управління (програматора);
 • Відмінність від котлів Stropuva IDEAL – немає розподільника повітря для пелет;
 • Покраска звичайна – не «шагрень»;
 • Не комплектується совком и кочергою.

Твердопаливні котли Stropuva SP є економічно більш вигідною альтернативою газовому або електричному опаленню, що особливо актуально в наш час. Для того, щоб користуватися даними котлами не потрібно мати спеціальних навичок. Вони прості в експлуатації і мають масу переваг.
Якщо при згадці твердопаливного котла вам видається великогабаритна махина з величезною димлячою трубою, неекономна, яка використовує велику кількість палива, яке виробляє мало енергії і тим не менше потребує акумулюючої ємності – забудьте цей стереотип і познайомтеся з твердопаливним котлом нового покоління Stropuva SP!

Встановити котел ви можете в якості елемента відкритої або закритої системи центрального опалення з примусовою/природною водною циркуляцією. Також частиною даної системи можуть бути бойлер непрямого нагріву, калорифери, змійовик теплої підлоги або ж все це одночасно.

Паливо

Дані котли тривалого горіння топляться деревиною та її відходами. Для опалення можуть застосовуватися дрова, брикетована деревина, щепа, стружка. Завантажуючи паливо в дров'яний котел пам'ятайте, що спалахуюча деревина часто виділяє велику кількість диму. Це відбувається не довго, але навіть цей малий показник можна виключити зовсім, якщо на завершення завантаження не класти дрібні дрова. Слід вчинити так: близько 200–500 гр дрібних полін для розпалювання покласти в центр, безпосередньо під розподільник повітря, а під стінами завантажувальної камери розташувати більші поліна. Що стосується довжини дров, то короткі краще закладати з країв, а довгі в середину. У будь-якому випадку, між полінами залишаться незаповнені порожнини, в які можна насипати тріску або тирсу максимально раціонально використовуючи простір топки. Якщо ви робите дозавантаження палива на вугілля попередньої, відразу ж розведіть вогонь, щоб уникнути небажаного загоряння знизу. Зола від згорілого палива накопичується в зольнику, що знаходиться під камерою згоряння. Його чистку слід проводити вручну з частотою 1–2 рази на місяць.

Конструктивні особливості і принцип роботи котлів Stropuva S-P

Форма котлів циліндрична. Точніше це два циліндра один з яких знаходиться всередині іншого, а між ними циркулює вода. Кожух котла захищений від тепловтрат товстим шаром ізоляційного матеріалу. На передній частині корпусу котла знаходяться дверцята завантажувального отвору та камери для збору золи, на задній - димохід.
Що ж відрізняє котли Стропува від аналогів? Відповідь проста: застосовуваний в них метод спалювання палива від верхніх шарів до нижніх робить їх роботу максимально продуктивною з ККД до 91% і сприяє значному продовженню часу горіння одного завантаження палива.
Осередок горіння фокусується на верхньому, завтовшки 15–20 см, шарі палива, що при мінімальній площі нагріву виключає появу конденсату і смол на котлових стінках. Гарячі димові гази залишають котел не відразу, а пройшовши шлях від камери згоряння до димоходу і віддавши своє тепло стінкам камер згоряння і нагрівання повітря, забезпечуючи максимум теплозйому. Уже підігріте повітря через розподільник потрапляє в топку. Конструкція розподільника дозволяє йому слідувати вниз за вогнищем горіння під дією власної ж ваги.
Для управління інтенсивністю горіння використовується тяга, силу якої контролює зручний електронний програматор.

Stropuva SP программаторStropuva S-P вентилятор улитка
Контролер управління котломВентилятор "равлик"

Налаштування програматора проводиться, як правило, тільки перед початком сезону опалення і грунтується на бажаній температурі, з урахуванням використовуваного палива. Проста експлуатація і обслуговування в комплексі з високим рівнем безпеки роблять котли Stropuva S-P одними з найбільш затребуваних на ринку.

Естетика і ергономіка дизайну плюс невеликі габарити, які займає котел в котельному приміщенні, а також приємний колір створюють сучасний образ твердопаливного котла. Гарантійні зобов'язання виробника поширюються як на теплообмінник котла, так і на інші деталі, а їх період дії становить 5 і 2 роки, відповідно. 

Отже, які ж переваги котлів Stropuva S P можна виділити: 

 • одне завантаження палива горить рекордно довго, при цьому виділяючи максимум тепла завдяки горінню, яке рухається від верхніх до нижніх шарів;
 • допустимість застосування великих шматків деревини через збільшений розмір камери згоряння;
 • економне споживання палива в зв'язку з максимальним теплозйомом (димові гази також віддають тепло);
 • мінімум витрат на утримання котла;
 • тяга регулюється електронним контролером, що сприяє більш стабільній температурі теплоносія;
 • проста настройка і робота котла в автоматичному режимі, що практично не вимагає докладання зусиль з боку користувача (крім ручного завантаження палива);
 • ККД до 91% не тільки при повній потужності, а й при малій;
 • можливість опалювати приміщення великої площі – 200–400 м²;
 • повна енергонезалежність якщо підключити даний котел в систему, де вода циркулює самопливом;
 • можливість підключення каскадом, що стабілізує роботу опалювальної системи в цілому, тому що котли працюють незалежно один від одного;
 • безпечна робота котла завдяки запобіжними клапанами і відсутності вибухонебезпечних елементів;
 • підтверджена євростандартом безпеки довговічна конструкція котла, виконана з матеріалів високої якості;
 • гарантійний термін – 6 років.

Технічні характеристики котлів з програматором і вентилятором Stropuva S-P

Модель котлаStropuva S-P 10Stropuva S-P 20Stropuva S-P 40
Номінальна потужність, кВт102040
ККД, %91,6
Умовна опалювана площа, м250–100100–250200–400
Об'єм камери завантаження, л120200330
Макс. час горіння одного завантаження, год313131
ПаливоДеревина, брикет, відходи з деревини
Об'єм водяного контура, л344558
Вага, кг185231315
Температура води в котлі, оС707070
Тиск води в котлі, не больше, бар222
Клапан збереження тиску, бар1,51,51,5
Розміри завантажувального отвору, мм250х210260х220280х240
Діаметр димоходи, мм180180200
Висота, мм19202120 (за окремим замовленням 1920)2120 (за окремим замовленням 1920)
Діаметр, мм450560680

Написати відгук

Stropuva S-P дров'яної котел з програматором і вентилятором (Україна)

Stropuva S-P дров'яної котел з програматором і вентилятором (Україна)

Stropuva S-P акція на котли

Модельний ряд: Stropuva S10–P – 10 кВт, Stropuva S20–P – 20 кВт, Stropuva S40–P – 40 кВт; Паливо: деревина, брикет, відходи з деревини; Горіння: до 30 годин. Гарантія 6 років.

Котли тривалого горіння