Котел тривалого горіння Amica Solid (Україна)

Новий

Amica Solid регулятор в подарунок

Діапазон потужності: 23, 30 кВт.  

Amica (Польша)

Детальніше

  • Энергонезависимая/механическая
  • Электронная

13 750,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Твердопаливні сталеві котли Amica Solid призначені для опалення приміщень площею до 300 м2. Виконані з високоякісної сталі, що гарантує службу котла більше 10 років і забезпечує стабільну роботу котла навіть при різких перепадах температури. Термоізоляція розташована по всьому периметру котла, покрита металевим корпусом, що збільшує ККД і зберігає теплотворність.

Котли оснащені теплообмінником специфічної форми, в якому подовжений шлях димових газів, що забезпечує тривалість горіння більше 8 годин. Таким чином, також збільшується ККД, поліпшується ефективність теплообміну, а поверхні теплообміну легко чистити.

Рівномірний і ефективний нагрів теплоносія забезпечується завдяки водяній сорочці по всьому периметру котла. Також це береже зовнішній корпус котла від перегріву. Котли оснащені сталевими колосниками з водяним охолодженням, які знаходяться в нижній частині котла між трубами водяної сорочки. Сталеві колосники сприяють збільшенню площі теплообміну і ефективному спалюванню дрібного вугілля.

В котлах Amica Solid передбачено надійне закривання топкової і завантажувальної камер - герметичні дверцята з дожимом ручки запобігають задимленості приміщень і зберігають теплотворність.
Завантажувальне вікно розташоване під нахилом, що забезпечує зручність завантаження палива і дає можливість завантаження великих полін.

Зручний доступ для очищення димоходу забезпечується технологічним вікном - знімною кришкою на гвинтових кріпленнях + внутрішня пластина виготовлена ​​з жароміцного матеріалу. Висувною зольний ящик з механічно регульованою заслінкою дає можливість регулювати подачу повітря в камеру згоряння, таким чином скорочуючи час на очищення котла і сприяючи більш легкому та ефективному збору золи.

Всі моделі котла Amica Solid оснащені механічним терморегулятором і накладним термометром, вбудованими в верхню частину котла. Автоматична підтримка температури в котлі відбувається за допомогою заслінки подачі повітря в камеру згоряння. Можлива ручне регулювання тяги за допомогою гвинта.

Схема котла Amica Solid

Схема котла Amica Solid

Технічні характеристики Аміка Солід:

Номінальна потужність, кВт    2330
ККД, %
8282
Витрата палива при номінальній потужності, кг/год2,7–7,62,5–8,9
Робочий об'єм води в котлі, л5575
Вага, кг190212
Необхідна тяга, Па5–255–25
Об'єм топки, л6085
Розмір камери згоряння, мм400х335400х335
Розмір завантажувального вікна, мм360х190360х190
Максимальна температура роботи, оС
9595
Діаметр димоходу, мм
133133
Підключення, ''1 1/41 1/4
Максимальний робочий тиск, МПа
22
Висота, мм10381228
Ширина, мм
514514
Глибина, мм
784784

 

Написати відгук

Котел тривалого горіння Amica Solid (Україна)

Котел тривалого горіння Amica Solid (Україна)

Amica Solid регулятор в подарунок

Діапазон потужності: 23, 30 кВт.  

Класичні універсальні котли на дровах і вугіллі