SAS NWT твердопаливний котел з нижнім горінням

Новий

Основне паливо: кам"яне вугілля; Додаткове: дрібне вугілля, деревина. Діапазон потужності: від 12,5 до 200 кВт.

SAS(Польша)

Детальніше

0,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Твердопаливний котел SAS NWT працює за принципом нижнього згоряння. Роботою котла управляє мікропроцесорний контролер і вентилятор наддуву. Теплообмінник виготовлений зі зварних листів вогнетривкої сталі P265GH, товщина якої 6 – 8 мм. Має триходову конструкцію, яка забезпечує високий ККД 78-85 % і низькі викиди продуктів згоряння. Котел САС НВТ має екологічний сертифікат відповідності, який Ви можете подивитися в картинках, прикріплених до цього товару.
Основним паливом котла NWT є кам'яне вугілля, горіх. Альтернативне паливо – суміш вугілля зі штибом (рек. 70 % до 30 %), а також деревина. При використанні альтернативного палива, слід врахувати, що потужність котла зміниться орієнтовно прямо пропорційно калорійності використовуваного палива.
Камера згоряння котла оснащена спеціальною системою точкового наддуву, яка оптимально для горіння розподіляє подачу повітря вентилятором. Рухливі колосники дозволяють легко видаляти шлак, а автоматика підтримує стабільну задану температуру (застосовуються в котлах до 36 кВт). Потужність котлів Sas NWT становить від 12,5 до 200 кВт.
Очищення котла. З метою підтримки стабільно високого ККД котла, а також досягнення номінальної потужності котла необхідно підтримувати в чистоті теплообмінник і камеру згоряння, а також конвекційні канали опалювального обладнання. Чистка теплообмінника топкової камери рекомендується перед кожним розпалюванням. У комплектації йдуть всі необхідні інструменти: металева щітка, скребок. Очищення конвекційних каналів кожні 3 – 4 дні, залежно від якості палива.
Слід пам'ятати: використання твердопаливного котла при температурах від 70 до 80 градусів забезпечує більш тривалий термін його служби. При такому температурному режимі утворюється менша кількість сажі, утворюючої на теплообміннику і в димарі. Використання котла при температурі нижче 60 градусів не рекомендується!

Переваги

  • Високий ККД, до 85%;
  • Універсальність застосування (ви можете використовувати більшість видів твердого палива);
  • Надійність, довговічність;
  • Зручне управління роботою;
Основне паливо:Каменный уголь
Резервне паливо:Древесина, штыб
Країна виробник:Польша
Матеріал теплообмінника:сталь для котлов P265GH 6 мм (для котлов с большой мощностью 8 мм)
Гарантія:4 года на котел, эксплуатированный в соответствии с инструкцией технического обслуживания, 2 года на электронные компоненты

Написати відгук

SAS NWT твердопаливний котел з нижнім горінням

SAS NWT твердопаливний котел з нижнім горінням

Основне паливо: кам"яне вугілля; Додаткове: дрібне вугілля, деревина. Діапазон потужності: від 12,5 до 200 кВт.

Класичні універсальні котли на дровах і вугіллі