Електричний котел Галан Вулкан 25 кВт

1 Відгук(ів)

Новий

Електричні електродні котли; Напруга: 380 В; Потужність: 25 кВт.

Galan(Россия)

Детальніше

9 200,00 грн

з податком
розрахунок
вартості опалення

Хочете дізнатись вартість опалення?
Скористайтесь нашим калькулятором

БЕЗКОШТОВНА доставка котлів по всій Україні

Оплата після отримання

Офіційна гарантія

Можливий обмін товару

100% транспортна страховка

Електричні електродні котли ГАЛАН Вулкан 25 кВт російського виробництва. Процес нагріву теплоносія в даних опалювальних котлах відбувається за принципом іонізації (молекули теплоносія поділяються на позитивно і негативно заряджені іони і рухаються по черзі від негативного до позитивного електрода з частотою 50 Гц, виділяючи при цьому теплову енергію). Завдяки нагріванню теплоносія без посередника (наприклад ТЕН) ефективність електродного котла «Галан» значно вище класичних електричних котлів.

Варто відзначити, що котли «Галан» одночасно є нагрівальним приладом і циркуляційним насосом: за рахунок швидкого підвищення температури теплоносія у відносно невеликий іонізаційній камері виникає перепад тиску (при максимальній потужності перепад тиску становить 2 атм).

Незважаючи на свої компактні розміри котли «Галан» здатні забезпечити теплом приміщення до 850 м3 (до 350 м2).

Наявні 3 комплектації котлів Галан:

Комплектація Галан Вулкан Standart

Галан Очаг Стандарт

Складається з блоку автоматики WoltER Control, з автоматичним вимикачем Eaton (Австрія) і модульним магнітним пускачем Hager (Франція).
WoltER Control вимірює і регулює температуру теплоносія в системі опалення. Дана автоматика призначена для підтримки заданого стабільного теплового режиму електродного котла. Відрізняється вискокою надійністю и невеликою ціною. В застосуванні має обмеження по теплоносію системи опалення (повинна використовуватись дистильована вода, теплоносій Галан-Акваріус або антифріз Галан-Потік).

Ціна:
Галан Вулкан Standart 3 – 4990 грн.

Комплектація Галан Вулкан Lux

Галан Очаг Люкс

Складається з блоку автоматики WoltER Control + кімнатного програматора COMPUTHERM Q7. Програматор COMPUTHERM Q7 дозволяє задавати комфортну температуру в приміщенні, програмувати її по дням тижня і часових зонах. Переваги даної комплектації: підвищений комфорт в приміщенні (клімат-контроль) плюс можлива додаткова економія коштів на опалення. 
Ціна:
Галан Вулкан Lux 3 – 5480 грн.

Комплектація Галан Вулкан КРОС

Галан Очаг Крос

Автоматика КРОС дозволяє використовувати електродний котел в системах зі звичайним теплоносієм. З даною автоматикою Вам не потрібно застосовувати спеціально підготовлений теплоносій, а також залучати спеціаліста для пуско-наладки системи. В комплектацію також входить кімнатний програматор COMPUTHERM Q7.
Ціна:
Галан Вулкан КРОС 3 – 7180 грн.

Переваги електродного котла Галан Вулкан

– Високий ККД;
– Простота в експлуатації;
– Простота в установці;
– Не потрібно узгодження з органами котлонагляду;
– Немає необхідності в установці циркуляційного насоса.

Технічні характеристики ГАЛАН Вулкан 25 кВт:

 
Об'єм опалювального приміщення, м3850
Номінальна потужність, кВт 25
Орієнтовна витрата електроенергії, кВт / год6,6
Максимальний струм котла по кожній фазі, (А)37,5
Перетин струмопровідної мідної жили (220В), мм

6

Рекомендований об'єм теплоносія, л150-300
ДУ муфти для з'єднання з опалювальною системою, мм32
Довжина, мм460

Маса, кг

5,7

Галан Очаг акция

Оцінка 
2014-06-02

гражданка

Никогда не подумала бы, что такой маленький "стержень " способен отопить мой дом площадью 350 кв.м. Третий год работает как часы по установленной программе. От Вулкана25 разогреваются и полы, и радиаторы, причем так быстро, как я задала в настройках. Разобравшись в программаторе, заказываю себе нужную температуру на время наших отъездов, а к приезду дом растапливается ( устанавливается, к какому времени какая температура нужна). В системе вода с солью. Были сложности с запуском из-за засоренности старой системы труб в доме, и потеряли 250л дистиллянта. Но это нам наука- надо было подготовить трубы. Плотность и количество воды нужно хоть раз в год проверять, договоритесь заранее с наладчиком. При монтаже обращайтесь только к специалистам и запомните раз и навсегда, как настраивать показатели на самом котле и на программаторе, и у вас никогда не будет проблем с котлом. В принципе, к котлу прилагается пошаговая инструкция для любых манипуляций с температурами. Он сам прост как все гениальное. Это -находка для нас.

  Напишіть свій відгук !

  Написати відгук

  Електричний котел Галан Вулкан 25 кВт

  Електричний котел Галан Вулкан 25 кВт

  Електричні електродні котли; Напруга: 380 В; Потужність: 25 кВт.

  Економічні електродні котли