Якісний монтаж твердопаливних котлів і систем опалення

монтаж твердотопливных котлов на пеллетахНаша компанія вже більше 5 років працює на ринку опалення. За цей час нами було успішно реалізовано безліч об'єктів, побутових і комерційних. Географія нашої діяльності - вся територія України. Наш колектив  висококваліфіковані менеджери, інженери та інсталятори  мають всі необхідні навички і можливості, а також досвід для побудови сучасної, економічної та надійної системи опалення. Регулярні навчання, як в Україні, так і на території заводів-виготовлювачів або представництв по всьому світу цьому підтвердження (дивіться сертифікати).
Гнучкий підхід, доступні ціни, якісна робота, гарантійна відповідальність, післягарантійна підтримка наших клієнтів на вищому рівні і багато інших переваг роботи саме з нами  ось що дає нам залишатися лідерами в опаленні твердим паливом.

Часто задавані питання

Яка ціна монтажу твердопаливного котла або скільки коштує установка твердопаливного котла?
Якщо ви поставили таке питання і почули у відповідь чітку цифру або суму  знайте, що людина, з якою Ви контактували, взагалі не має уявлення про опалення твердопаливним котлом. Шукайте іншу компанію або спеціаліста. Монтаж котла на твердому паливі досить індивідуальний, потрібно побудувати цілу інженерну систему: розрахувати димар, підібрати насоси, труби, фітинги та багато іншого. Без виїзду фахівця та проведення трудомісткого розрахунку цього зробити неможливо.

Як краще купувати котел та інші комплектуючі, де знайти інсталяторів?
Найкраще купувати в комплексі все в одній компанії. Одне обличчя повністю несе відповідальність за все обладнання та роботи. Комплексна ціна завжди буде нижче роздрібної на ринку. У Вас буде гарантія на все обладнання, і Ви будете знати, до кого звертатися по сервісним питанням, які можуть виникнути надалі.

Чи легко знайти монтажника і чи кожен впорається з поставленим завданням монтажу?
Монтажники  як дізнатися, що за людина, як його знайти, професіонал він у своїй справі? Якщо ви маєте чіткі рекомендації і на 100% впевнені в його діях  тоді вже краще звернутися до компанії з досвідом і гарантіями. Переробка системи завжди дорожче, і ми, повірте, маємо справу з ремонтом систем опалення постійно. Бували випадки, коли клієнти, від яких ми отримували відмову по установці котлів, зверталися до нас повторно і платили навіть великі гроші за демонтаж, ремонт обладнання, заміну і новий монтаж, за помилки монтажників, виконробів та ін.

Галерея інсталяцій

 монтаж пеллетного котла

Об'єкт: приватний будинок, 120 м. КВ, м.Ірпінь (Київська обл.);
Обладнання: котел на пелетах Galmet Expert GT KWPS 17 кВт (в-во Польща);
Витрати на опалення: 3,5 тонн пелет на рік;
Опис: в якості основного котла опалення був застосований пелетний, оскільки підключення газу не можливо, а електрика дуже дорога. Пелетний котел працює автоматизовано  все, що необхідно для його обслуговування, це завантаження палива (в середньому 1 раз на 23 дні) і періодична чистка теплообмінника (12 рази на тиждень). Паливо подається з бункера автоматично, температурні режими можна виставити на блоці управління котла. Як резервне паливо може використовуватися: деревина, вугілля, зерно, брикет.

установка котла на пеллетах

Об'єкт: комерційне приміщення, 160 м. кв, м. Вишневе (Київська обл.);
Обладнання: котел на пелетах Klimosz Ling Duo 25 кВт (в-во Польща);
Витрати на опалення: 7 тон пелет в рік;

установка Galmet Expert 99 кВт