Оплата і доставка

Увага! В У зв'язку з нестабільним курсом валют перед оформленням замовлення уточнюйте ціну у менеджерів. 

Способи оплати

Готівкова
 
Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Києві або Київській області, а також в наших представництвах в регіонах України (уточнюйте у менеджерів). Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом визначеним на момент замовлення.
На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.
 
Безготівкова
 
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок - фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. Доставка замовлень, оплачених за безготівковим розрахунком, безкоштовна.
Наложеним платежем службами доставки (Нова Пошта, Інтайм)
Оплата здійснюється у відділенні служби доставки готівковим або безготівковим розрахунком після отримання та перевірки товару.

Доставка

Ми можемо доставити товар у Ваше місто найбільш зручною для Вас службою перевезення, а саме Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Міст Експрес. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника, а також обговорюється індивідуально в залежності від Вашого замовлення.

В більшості випадків доставка на склад перевізника по Україні є безкоштовною!