Печі-каміни на пелетах

Пелетні печі є відносно новою модифікацією добре відомих і зарекомендованих дров'яних печей. У той час як дров'яні печі присутні в наших будинках протягом багатьох століть, пелетна піч потрапила на ринок опалення в 1979 році.
Піч-камін на пелетахПелетні печі працюють на деревних гранулах – пелетах, які ефективно опалюють приміщення. Пелетні печі вимагають підключення до електричної мережі, для забезпечення електрикою вентилятора, що сприяє циркуляції гарячого повітря в будинку. Але ви виявите, що дана піч навряд чи істотно вплине на Ваші рахунки за електрику.
Зазвичай пелетні печі досить компактні і витончені для того, щоб ідеально підходити в будь-яке місце у Вашому домі. На відміну від великих і непривабливих дров'яних котлів та печей, що розташовуються в підвалі або підсобному приміщенні, пелетні печі встановлюються в житловому просторі. Вони представлені у величезній різноманітності стилів і форм, від квадратних промислових моделей до таких, що схожі зі старовинними камінами. Пелетну піч можна встановити в будь-якому місці Вашого будинку. Але є кілька застережень щодо її розміщення. Ніколи не встановлюйте її поруч з меблями, схильними до займання. Також слід уникати сусідства пелетної печі з електричними приладами через можливий надлишок тепла, що виходить від неї.
Вам не будуть потрібні додаткова вентиляція або відвідні труби для Вашої печі. Все, що вам потрібно, це купити пелети і ви будете готові опалювати Ваш будинок.
У більшості пелетні печі безпечні. Вони ефективним і надійним способом опалюють Ваш будинок без злому Вашого банківського рахунку. Ви обов'язково повинні ознайомитися з інформацією, яка надається разом з піччю, щоб бути впевненим, що ви слідуєте всім рекомендаціям зі встановлення і використання печі.
Ви будете мати можливість контролювати кількість надходження тепла, що робить можливим використовувати пелетну піч цілий рік. Ними легко управляти і будь-хто може з цим впоратися.
Ще однією приємною особливістю пелетної печі є те, що Вам не потрібно вигрібати вугілля або рубати дрова для завантаження печі. Ви можете купити пелети там, де придбали Вашу піч, або ж Вам доставлять їх додому. Ці печі ефективні, зручні і безпечні. Немає кращого способу опалювати Ваш будинок в якості альтернативи газовим, електричним і дров'яним котлам, до того ж пелетна піч принесе стиль і затишок у Ваш будинок.