Опалення гранулами з деревини – пелетами

З подорожчанням газу в Україні великою популярністю почали користуватися твердопаливні котли на пеллетах та інших видах біомаси. Таке обладнання працює повністю автоматично, а «заправляти» його паливом потрібно один раз на кілька днів, а при розширенні паливного бункера – аж до декількох разів за сезон.
Якісні пелети згорають практично як газ, залишаючи мінімум золи в котлі. Обслуговування й чищення такого обладнання зводиться до мінімуму. Оскільки викиди з пелетних котлів та печей дуже низькі, вони можуть використовуватись в місцях, які мають обмеження по спалюванню деревини або вугілля. Слід зазначити, що таке обладнання є одним з найбезпечніших у світі.
За останні кілька років Україна стала одним з найбільших в Європі експортерів твердого палива у вигляді пелет, тому покупка такого палива не складе ніяких проблем. Пелети – відмінна альтернатива газовому та електричного опаленню.
При максимальному тарифі на газ обладнання окупиться всього за 1–2 опалювальних сезони. Порівняти витрати на опалення для різних видів палива Ви можете скористувавшись калькулятором на нашому сайті.
Вже багато років у Європі великою популярністю користуються каміни на пелетах або так звані пелетні печі. Один пелетний камін з легкістю може обігріти приватний будинок, магазин, офіс або інше приміщення, вимагаючи мінімум догляду. Тривалість роботи на одному завантаженні може становити кілька днів.

Опалення гранулами пелетами