Засоби для чистки котлів і димоходів від сажі (Товарів у наявності: 42)

ДЛЯ ЧОГО І ЧИМ ЧИСТИТИ ДИМОХІД АБО КОТЕЛ ВІД САЖІ?

Проблема сажі і шлаків, що утворюються в процесі експлуатації котла, відноситься до основних у сфері догляду за твердопаливними котлами, камінами і димоходами. Шлаки і сажа є сумішшю твердого карбону і попелу, які налипають на поверхні труб і стінок котла. Це може призвести до зниження ефективн...

ДЛЯ ЧОГО І ЧИМ ЧИСТИТИ ДИМОХІД АБО КОТЕЛ ВІД САЖІ?

Проблема сажі і шлаків, що утворюються в процесі експлуатації котла, відноситься до основних у сфері догляду за твердопаливними котлами, камінами і димоходами. Шлаки і сажа є сумішшю твердого карбону і попелу, які налипають на поверхні труб і стінок котла. Це може призвести до зниження ефективності роботи опалювального приладу, збільшенню ризику загоряння сажі в димоході, погіршення теплової передачі, зменшенню тяги. Шлаки також можуть привести до корозії. Саме тому, очищення димоходу - це важливий і відповідальний захід, який потрібно проводити мінімум 2 рази за опалювальний сезон.

Існує два методи очистки від сажі - механічний і хімічний.

У випадку з механічною очисткою використовуються йоржі, гнучкі ручки, мотузки, гирі та інші пристосування. Вона проводиться самостійно або ж спеціально навченим сажотрусом, оскільки вимагає певних навичок і може бути ускладнена при наявності вигинів труби.

Трубочист

Хімічна чистка димоходу і котла полягає в застосуванні сажеудалителів у вигляді порошку або поліна, які містять активні речовини, що сприяють повному згорянню палива до кінцевих субстанцій (вода і оксид вуглецю) і запобігають утворенню нальоту і нагару на стінках опалювального приладу. Хімічне очищення простіше, його може провести будь-який користувач. До того ж, використовуючи сажеудалителі як профілактичний засіб, можна уникнути будь-яких відкладень на поверхні стінок і труб і забезпечити стабільно високоефективну роботу котла протягом усього опалювального сезону. Використовуючи такі засоби для видалення сажі ви можете провести очищення димоходу своїми руками легко і безпечно!

химические удалители сажи

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ІНСТРУМЕНТИ МЕХАНІЧНОЇ ОЧИСТКИ ВІД САЖІ ДИМОХОДУ, КОТЛА, КОМИНУ, ПЕЧІ

 • Металева щітка-йорж для чистки котла (теплообмінника) і утримувач для неї
 • Пластикова (для димоходу з нержавійки) або металева щітка-йорж для чищення димоходу (під різьбу для гнучких ручок або троса і під мотузку з гирею - чищення димоходу від сажі)
 • Набір гнучких ручок або сталевий трос
 • Скребок і гачок

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ ІНСТРУМЕНТИ ХІМІЧНОЇ ОЧИСТКИ ВІД САЖІ

 • Засіб для чистки димоходу «Поліно трубочист Hansa» або аналоги – разова ефективна очистка димоходу
 • Порошкоподібний удалитель сажі Hansa або Spalsadz для очищення всередині котла і димоходу

Для зменшення кількості сажі і смоли слід застосовувати більш сухі дрова твердих порід (вологість <30%) і використовувати опалювальний прилад при температурі теплоносія, при якій температура зворотної лінії води становить не менше 60 градусів.

ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБУ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ САЖІ ДАЄ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ:

 • Продовження терміну служби котла
 • Очищення поверхонь опалювального приладу
 • Поліпшення процесу спалювання - зменшення кількості твердих молекул в газах згоряння і зменшення концентрації діоксиду вуглецю
 • Скорочення концентрацій SO2 і NOx
 • Скорочення низько- і високотемпературної корозії
 • зменшення пилоутворення
 • Економія палива від 10 до 20%
( Showing 1 - 24 of 42 items )

Price

0 - 5261 грн

Материал исполнения

Діаметр