Піролізні котли (газогенераторні) (Товарів у наявності: 27)

Твердопаливні піролізні котли на дровах є надійними і енергонезалежними джерелами тепла. Їх дуже зручно використовувати в заміському будинку, на виробництві або в іншому приміщенні в якості основного або резервного опалювального котла. До того ж, через постійне зростання цін на газ і електроенергію, з їх допомогою завжди можна отримати доступне ...

Твердопаливні піролізні котли на дровах є надійними і енергонезалежними джерелами тепла. Їх дуже зручно використовувати в заміському будинку, на виробництві або в іншому приміщенні в якості основного або резервного опалювального котла. До того ж, через постійне зростання цін на газ і електроенергію, з їх допомогою завжди можна отримати доступне тепло.

Принцип роботи піролізного котлаПиролизные котлы

Конструкція піролізного котла складається з двох камер (див. рис). У верхній камері згоряє паливо (рекомендуються дрова, вологість яких не перевищує 20% твердих порід). У процесі горіння виділяється деревний газ, який вентилятором подається в нижню камеру, де він згорає при температурі понад 1000 градусів. Саме тому піролізні котли часто називають «газогенераторні котли».
За рахунок допалювання газів в таких котлах ККД становить близько 90%, а час роботи на одному завантаженні палива може протривати 12 годин.
Пиролизные котлы имеют дополнительные преимущества:
дрова

– Спалювання деревини супроводжується більш низьким рівнем викидів діоксиду сірки в порівнянні з опаленням викопним паливом.

– Деревина є поновлюваним джерелом енергії. З кожним роком виростає більше дерев, ніж ми вживаємо в якості палива.

– Деревина накопичує сонячну енергію. Опалювальні газогенераторні котли на дровах перебувають у гармонії з природою. Це тому, що в процесі опалення дровами виділяється така ж кількість СО2, скільки було поглинуто в процесі їх зростання.

Твердопаливні газогенераторні котли, представлені в каталозі PelletsHome є безкомпромісними в плані безпеки, комфорту і надійності. Наш досвід допоможе Вам залишитися в теплі навіть у люті морози!

( Showing 1 - 24 of 27 items )

Price

0 - 62130 грн

Вибір потужності

Тип автоматики

Подача палива

Країна виробник:

Матеріал