Котли тривалого горіння (Товарів у наявності: 54)

Твердопаливні котли тривалого горіння мають безліч переваг, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами, які потрібно постійно завантажувати паливом. Тепер Вам не потрібно вставати вночі і підкидати дрова чи вугілля, щоб прокинутися в теплі. Це, як правило, інноваційне обладнання, в якому, завдяки спеціальній конструкції, досягається більш т...

Твердопаливні котли тривалого горіння мають безліч переваг, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами, які потрібно постійно завантажувати паливом. Тепер Вам не потрібно вставати вночі і підкидати дрова чи вугілля, щоб прокинутися в теплі. Це, як правило, інноваційне обладнання, в якому, завдяки спеціальній конструкції, досягається більш тривалий процес горіння, що може протривати і кілька діб. Таким чином, Вам не потрібно витрачати багато часу на обслуговування, досягається більш тривала автономія.
Всі вугільні та дров'яні котли тривалого горіння мають більші топки і працюють за принципом верхнього горіння: суть в тому, що горить тільки верхня частина палива, поступово прогораючи і опускаючись вниз (див.рисунок).

принцип верхнего длительного горения в твердотопливных котлах
Принцип роботи котла тривалого горіння можна порівняти з сірником:

спичка верхнее горение

У такому положенні вона буде горіти значно довше і виділяти більше тепла.
У звичайних котлах, які працюють з нижнім горінням, час горіння, також як і у сірника, істотно менше.

спичка нижнее горение

Чим принципово відрізняються твердопаливні котли тривалого горіння від звичайних котлів?

У першу чергу вони більш габаритні, оскільки завантажувальна камера має збільшений об'єм. Відповідно, ви можете «зарядити» такий котел великою кількістю палива, яке може повільно горіти тривалий час. Деякі виробники можуть похвалитися навіть тижневої автономією (наприклад, Stropuva, Liepsnele, SWaG)! Це дуже зручно, оскільки вам не треба підкидати паливо через кожних кілька годин.
Автоматика досить точно регулює роботу котла, тому при невеликих теплових навантаженнях паливо прогорає в щадному тліючому режимі, а також всі котли двоконтурні.
Дуже важливим моментом є те, що виробник, вказуючи тривалість горіння, має на увазі горіння на основному паливі, при використанні альтернативного (резервного) - завантаження горітиме менше.
Слід звернути увагу і на те, що при невідповідному підборі потужності котел може працювати менше зазначеного часу.
Підбирайте котел під відповідне паливо. Якщо в технічних характеристиках основне паливо деревина, намагайтеся в першу чергу опалювати деревиною. Вугільні котли використовуйте в основному під вугілля.
В основному такі котли є універсальними. У них потужність змінюється в залежності від типу палива. Як правило, за основу береться вугілля. Якщо ви будете використовувати такий агрегат в основному на деревині, радимо витримати запас по потужності не менше 25 - 30%.
Існує дуже просте правило при виборі - чим більше топка, тим довше горіння. Але не варто нехтувати ефективністю і зручністю експлуатації (чистка, регулювання температури).
На сьогоднішній день, на ринку України представлено безліч виробників якісних опалювальних приладів, з якими Ви можете ознайомитися в нашому каталозі.

древесина, лес

Купити котел тривалого горіння у нас може будь-який житель України, оскільки ми здійснюємо доставку не тільки в обласні центри, а й регіони, що дуже зручно (Харків, Вінниця, Луцьк, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Харків, Херсон, Дніпропетровськ, Донецьк , Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці). Завжди чекаємо ваших дзвінків!

( Showing 1 - 24 of 54 items )

Price

0 - 57900 грн

Материал исполнения

Вибір потужності

Тип автоматики

Подача палива

Країна виробник:

Матеріал