Пелетні котли з автоматичною подачею палива (Товарів у наявності: 94)

Опалення - дуже важливе питання для будь-якого забудовника. Найбільш поширеними джерелами тепла є газ, електрика і тверде паливо.

Котел на пелетах - кому це вігідно

У місцях, де немає газу або Ви платите за нього за максимальним тарифом, постає питання пошуку альтернативного опалення. Електрика часто дороге і не завжди є можливість забезпечити...

Опалення - дуже важливе питання для будь-якого забудовника. Найбільш поширеними джерелами тепла є газ, електрика і тверде паливо.

Котел на пелетах - кому це вігідно

У місцях, де немає газу або Ви платите за нього за максимальним тарифом, постає питання пошуку альтернативного опалення. Електрика часто дороге і не завжди є можливість забезпечити його в потрібній кількості і якості. Твердопаливні котли ручного завантаження не завжди зручно використовувати в якості основного джерела тепла, оскільки завантажувати їх потрібно в середньому кілька разів на день, їх чищення також займає чимало Вашого дорогоцінного часу. У такому випадку саме котел на пелетах є одним з найбільш комфортних рішень, адже його робота відбувається в повністю автоматичному режимі, автоматика дозволяє легко запрограмувати температурні режими, а дозавантаження паливом відбувається один раз на кілька днів. Пелетні котел характеризується простотою в експлуатації, його надійність буде оцінена Вами по достоїнству.

Експлуатація 

При експлуатації котли на пеллетах не вимагають постійної уваги і контролю. Пелети засипаються в спеціальний бункер і подаються шнеком в міру необхідності в топку котла, що дає можливість кілька днів не стежити за опалювальною системою. Відповідно, чим більше бункер, тим цей термін більше. Все, що від Вас потрібно - це періодично діставати золу і дозагружать бункер.
Котли на деревних гранулах - пелетах можна поділити на кілька типів. Нижче наведена класифікація і короткий опис.

Повністю автоматичні пелетні котли

Особливістю таких котлів є те, що процес розпалювання, очищення теплообмінника, золовидалення і управління відбувається повністю в автоматичному режимі. При проектуванні котельні фахівці також розраховують склад під пелети, з якого деревні гранули в міру необхідності подаються в проміжний бункер котла або його топку. Перевагою окремого складу є те, що його можна спроектувати так, щоб завантаження палива відбувалася один раз перед опалювальним сезоном. По суті, такі котли абсолютно не вимагають від Вас часу для обслуговування, що дуже зручно і комфортно. У нашому магазині представлено кілька відомих брендів автоматичних котлів на пелетах, це Hargassner, Herz, Ponast, Viessmann. Для стабільної і безперервної роботи таких котлів слід використовувати гранули стандарту DINPlus.

Напівавтоматичні пелетні котли

У таких котлах процес розпалювання, подача деревних гранул з бункера або складу відбувається автоматично. Процес очищення теплообмінника механізований, а винос золи відбувається в ручному режимі. Як показала практика, при використанні пелет стантарта DINPlus такі котли на деревних гранулах займають у середньому близько 20 хвилин часу на обслуговування на тиждень. Виробники котлів на пеллетах в даній категорії також представлені в нашому магазині: Ponast.

Механізовані котли на пелетах

Дана категорія являє собою опалювальні твердопаливні котли, в яких розпал відбувається автоматично як опція, очищення теплообмінника і винесення золи здійснюється періодично вручну, залежно від якості палива та режиму роботи котла. У середньому власники такого пеллетного котла виділяють від 5 до 10 хвилин часу на добу на обслуговування, яке полягає в очищенні теплообмінника (впливає на ККД котла) та пальники за допомогою йоржа і скребка, а також дозавантаження бункера паливом. У таких котлів є одна дуже важлива перевага: вони можуть працювати на низькоякісному дешевому паливі: пелетах і гранульованому вугіллі в автоматичному режимі. У більшості у них є резервні топки для спалювання деревини, вугілля і брикета в ручному режимі. Але слід пам'ятати: використання дешевого палива поганої якості призводить до збільшення часу на обслуговування. Найпопулярніші виробники та моделі наведені в нашому магазині: Galmet, Heiztechnik, Kostrzewa, Ponast, Viadrus, Klimosz та ін.

Екологічність

Пелетні котли в процесі опалення не сприяють зміні клімату, а деревні гранули є СО2 нейтральним і недорогим джерелом енергії. Коли гранули згоряють, вони випускають сонячну енергію, поглинену в процесі росту дерев. Викиди CO2 в цьому процесі рівні такій кількості, яке поглинається в процесі росту дерев.

Правильний вибір

Перед вибором і установкою опалювального обладнання потрібно врахувати безліч чинників, з яких одним з найважливіших є «вартість опалення». PelletsHome рекомендує проконсультуватися з нашими фахівцями ще на стадії проектування, оскільки часто не враховуються параметри котельні, димоходу, вентиляції та ін Вони допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальний і доцільний варіант системи опалення.


Ключові слова: Котли пелетні, продаж пелетних котлів в Україні, опалення гранулами - пелетами

( Showing 1 - 24 of 94 items )

Price

0 - 170901 грн

Вибір потужності

Тип автоматики

Подача палива

Країна виробник:

Матеріал