Водонагрівачі (Товарів у наявності: 11)

 • Електричні водонагрівачі
 • Водонагрівачі комбіновані
 • Водонагрівачі непрямого нагріву
 • Водонагрівачі на сонячну енергію
 • Теплоакумулятори

  Pelletshome пропонує теплоакумулятори (їх ще називають буферні ємності, акумулятори тепла, баки акумулятори) в широкому асортименті, призначені для кожного споживача, з різними конфігураціями теплообмінників, як для звичайного накопичення тепла від твердопаливного котла, так і для роботи з сонячним колектором або тепловим насосом, миттєвого виробництва побутової гарячої води та багато ін.

  Основна перевага теплобаків - запобігання втрат тепла в будь-якій системі.

  Застосування таких «баків» може бути дуже різноманітним. Наприклад, акумулююча ємність + електричний котел (або тепловий насос) часто застосовують з багатозонним лічильником електрики. Бак «заряджається» від котла теплом по більш щадному нічному тарифу, тим самим знижуючи витрати на опалення. Накопичувальні ємності можуть акумулювати і холод. Вони широко застосовуються і в системах кондиціонування. Буферна ємність опалення також ідеально підходить для роботи з твердопаливним котлом! Справа в тому, що котли на твердому паливі не можуть просто відключатися, коли будинок вже прогрівся і не потребує тепла. Тоді надлишкове тепло просто відлітає в димову трубу або опалювальний прилад починає перегріватися і закипати. У роботі з баком-акумулятором тепла йде накопичення надлишкового тепла, що по необхідності передається на систему опалення. Таким чином відбувається оптимальна і комфортна робота всієї системи. Паливо в такому випадку згоряє максимально ефективно. Крім того, виключається робота котла на низькій температурі, тим самим зменшується кількість смол і сажі на стінках самого котла та димової труби. Виключається явище «низькотемпературної корозії» - продовжується життя опалювального приладу. Обслуговування займає менше часу.

  Основні типи

  Тепловий акумулятор опалення за своїм призначенням поділяється на два основних типи: для опалення та для опалення + ГВП (гаряче водопостачання). Другий тип може забезпечуватися швидкісним змійовиком з нержавіючої сталі для швидкого приготування побутової гарячої води або вбудованим емальованим бойлером (теплоаккумулятор «бак в баку»).

  Розрахунок ємності для тп котла

  Правильний підбір (розрахунок) акумулюючої ємності для твердопаливного котла опалення досить складний, але для спрощеного розрахунку прийнято множити 1 кВт потужності котла на 20 - 50 л об'єму води буферної ємності. Наприклад, для котла 15 кВт потрібен теплоаккумулятор опалювання не менше 300 л. Щоб не помилитися, звертайтеся до наших фахівців - вони швидко і безкоштовно підберуть вам необхідну конфігурацію!

  Теплоаккумулятор для твердопаливного котла опалення: переваги, вигода, ціна

  Твердопаливний котел з буферної (акумулюючої) ємністю економить до 20% витрати палива, захищає від аварійних закипань, знижує кількість конденсату, сажі і смол в котлі і димоході, тим самим продовжуючи термін експлуатації опалювального приладу. Бак акумулятор тепла в системі з твердопаливним котлом 100% поверне вам інвестиції протягом декількох опалювальних сезонів.

 • Колонки на дровах
( Showing 1 - 11 of 11 items )